E shtunë, Korrik 20, 2019
Ballina Etiketimet Boterori

Etiketim: boterori

Kosova sfidon Islandën sot në “Loro Boriçi”

Kosova është e plotë në prag të sfidës me Islandën që do të luhet sot në mbrëmje në Shkodër, në orën 20:45. Gjendja psikologjike...

Botërori me 48 ekipe, De Biazi: Rast i mirë për “të...

Ndryshon formula e finaleve të Kampionatit Botëror: jo më 32 ekipe, por me 48. Revolucioni do të ndodhë në vitin 2026, pasi Këshilli i...

Botërori me 48 skuadra, Duka: Për shqipërinë mbetet një ëndërr

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, në një intervistë të dhënë për “Top Channel” ka folur pas vendimit të FIFA-s, për rritjen...

EDITORIAL

Miratohet nga kryeministri Rama “RRUGA E FLORIRIT”, 258 milionë euro për 17 km!

Seanca e fundit e Parlamentit ka shërbyer për të mbyllur qokat e fundit të qeverisë për këtë...

FORUM

Ramushi

Herën e kaluar, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga posti i Kryeministrit, pasi Gjykata e Hagës e kishte...

BE dhe SHBA imponuan shtyrjen dy herë të zgjedhjeve në Maqedoni. Po në Shqipëri

Nga Petrit Vasili - BE dhe SHBA imponuan shtyrjen dy here te zgjedhjeve ne 2016 ne Maqedoni...