E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Bosi i droges

Etiketim: bosi i droges

Gjyqi/ Dënohet me burgim të përjetshëm bosi i drogës “El Chapo”

Një gjyqtar federal në Bruklin, N.Y., ka dënuar me burgim të  përjetshmëm bosin e drogës Joaquín “El Chapo” Guzmán i cili njihet si udhëheqësi...

Zinxhiri i 13 vrasjeve për drogën që vjen nga Shqipëria

Bosi i drogës, Girolamo Perna vdiq në një pritë mafioze mbrëmjen e 26 prillit në Vieste të Italisë. Perna ishte pranë shtëpisë së tij...

Itali, kapet “kapoja” shqiptar i shpërndarësve të kokainës

Ai ishte drejtuesi i grupeve të shpërndarëve të drogës në Parioli të Romës, por në një prej ndalesave të tij u përball me policinë. Pas...

EDITORIAL

Analisti shpërthen “bombën”: Jo vetëm djegie e Parlamentit, por dhe vrasje për trazira me 8 qershor

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me dokumentin e SHISH, ku...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com