Ballina Etiketimet Boçi

Etiketim: Boçi

Qytetari voton dy herë, ish-deputeti i PD: “Dhe Soreca do të...

Ish-deputeti i PD Luçiano Boçi ka publikuar rastin e një qytetari që pohon se ka votuar dy herë. Boçi e merr si shembull këtë rast...

Cërrik, Boçi: Administra po detyrohet të votojnë familjarisht

Ish-deputeti Luciano Boci denoncoi për median ambientet e papërshtatshme te qendrës së votimit 25-17 në lagjen Fermë në Cërrik, e cila rezulton të jetë...

Protesta, Boçi: Atje ku goditja e policisë është e madhe, kundërpërgjigjja...

Protesta e sotme e opozitës nuk ka asnjë skenar. Ish-deputeti i PD, Luçiano Boçi tha se janë qytetarët ata që do të vendosin për...

U arrestua pas protestës, reagon ashpër ish-deputeti i Elbasanit: Ditët e...

Pas tubimit të dhunshëm të opozitës në zonën e Bradasheshit në Elbasan policia ka shoqëruar 15 anëtarë të PD dhe ish-deputetin Luçiano Boçi dhe ka vënë...

Dhunimi i studentëve nga policia, Boçi “i freskon” kujtesën Ministrit

Dhuna e policisë ndaj studentëve në ambjentet e Fakulteteve dhe ndërhyrja e tyre shkaktoi debat mes deputetëve të opozitës dhe Ministrit të Brendshëm Sandër...

Protesta e studentëve, Boçi: I mbështes si pedagog, jo si politikan

Deputeti i PD, Luçiano Boçi thotë se në protestën e studentëve të Elbasanit është si pedagog dhe jo si përfaqësues politik. Në një lidhje...

Mbyllja e shkollave, Boçi: E paqartë situata për mësuesit dhe nxënësit

Vendimi i drejtuesve të Arsimit për mbylljen e disa shkollave si rezultat i mungesës së nxënësve, për deputetin demokrat Luçiano Boçi është pasojë e...

Mbyllja e shkollave, Boçi: MAS u kap gabil, e paqartë situata...

Vendimi i drejtuesve të Arsimit për mbylljen e disa shkollave si rezultat i mungesës së nxënësve, për deputetin demokrat Luçiano Boçi është pasojë e...

Kryemadhi paralajmëroi ngjarje politike, Boçi: Opozita është në komunikim

Teksa Lëvizja Socialiste për Integrim ka paralajmëruar ngjarje politike, deputeti demokrat Luçiano Boçi nuk jep detaje nëse ka një kordinim me PD mbi aksionin...

Nikolla i kthehet PD: Dëftesat po shpërndahen, tenderi për dëftesat u...

Pas akuzave të PD-së se po mbahen peng dëftesat e 420 mijë nxënësve, vjen reagimi nga ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla. Në një deklaratë për...

EDITORIAL

Vjosa Osmani, femra e parë si kandidate për kryeministre, e diplomuar në SHBA

Kosova mund të jap shembullin e parë në historinë shqiptare ku një femër të jetë kryeministre. Kandidatja...

FORUM

DW: Samiti i G7-s errësohet nga konflikti tregtar SHBA-Kinë

Nga DW/ Në Biarritzin francez takohen në fundjavë (24-25.08) kryetarët e shteteve e qeverive të 7 vendeve më...

Milionat që Shqipëria e varfër u fal miliarderëve

Nga Klodian Tomorri - Milionat qe Shqiperia e varfer u fal miliardereve Jahti 400 milione dollaresh i Emirit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com