Ballina Etiketimet Bllokohet

Etiketim: bllokohet

Moti i keq, bllokohet aksi Krujë – Fushë-Krujë, në Kurbin uji...

Reshjet e dendura të shiut dhe moti i keq në vendin tonë vazhdojnë të krijojnë probleme. Erërat e forta dhe shiu i dendur që...

Pogradec, bllokohet procesi i votimit në 20 qendra

Në 20 qendra votimi ne Pogradec ende nuk ka filluar procesi. Komisionerët, që i përkasin shoqërisë civile, nuk janë paraqitur pranë QV duke bllokuar...

Bllokohet sistemi i pasaportave, kompania: Po punojmë

Prej afro dy orësh sistemi i pasaportave në të gjithë vendin ka hasur probleme për shkak të internetit. Ky problem ka sjellë në të...

Bllokohet “Sheshi Shqiponja”, banorët e Astirit i bashkohen protestës

Protestës së opozitës së bashkuar, e cila do të bllokojë akset kryesore të 12 qarqeve. Ndërkohë, në këto momente rrethrrotullimi pranë sheshit Shqiponja në...

Përplaset makina me kamionin, bllokohet qarkullimi në Tepelenë – Gjirokastër

Dy persona mbetën të plagosur në një aksident rrugor në aksin Gjirokastër-Tepelenë. Një automjet tip "Benz" raportohet se është përplasur me një kamion në...

U zhduk gjatë shëtitjes, qeni bllokohet në vrimën e lepurit për...

Pronarja e një qeni ia ka dalë të bashkohet me kafshën besnike pesë ditë pasi kishte mbetur i bllokuar në vrimën e lepurit. Sarah Mclellan...

Bllokohet në dëborë për 5 ditë, ja si ia doli të...

Një 36-vjeçar, makina e të cilit u bllokua në borë në qendër të Oregonit ia doli të mbijetonte 5 ditë vetëm duke ngrënë taco...

LAJM I FUNDIT/ Bie një ortek bore në Dardhë, bllokohet qarkullimi

Një ortek i madh bore është shkëputur në Dardhë. Për pasojë është bllokuar rruga në pikën turistike të Dardhës. Burime bëjnë të ditur se si...

Difekt në sistem, bllokohet Kapshtica

Bllokohet dogana e Kapshticës, prej një ore e 30 minutash trafiku është ndalur dhe shkak besohet se është një difekt në sistem. Kjo ka shkaktuar...

Sot nisin punimet, bllokohet për 45 ditë aksi Vorë-Fushë Krujë

Aksi rrugor nga Vora në Fushë Krujë do t'i nënshtrohet restaurimit duke filluar nga dita e sotme. Projekti i rehabilitimit bëhet me ndihmën e...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Analiza e “Bloomberg”: Nuk ka datë për Shqipërinë, BE e lodhur me lindjen

Shpresat e Ballkanit për fillimin e negociatave të pranimit me Bashkimin Evropian janë “në fije të perit”...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani - Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com