E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Blerim Shullazi

Etiketim: Blerim Shullazi

Gazeta “Koha Jone” 20 prill 2016

Çfarë u tha policëve Shullazi gjatë arrestimit

Emiljano Shullazi i arrestuar pas denoncimit të bërë nga ana e ish-Kryeministrit Berisha për kërcënimin e kandidatit për Rektor të Universitetit të Tiranës, Koni...

EDITORIAL

Miliarderi George Soros dhe debatet për ndikimin e tij në Shqipëri

Nga Zëri Amerikes/ Xhorxh Soros, është një filantrop i cili ka zgjedhur të investojë për një shoqëri të...

FORUM

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com