Ballina Etiketimet Blerim Destani

Etiketim: Blerim Destani

FOTO/ Blerim Destani lajmëron filmin e ri me De Niron, komenti...

Blerim Destani është një ndër artistët shqiptarë që ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm jashtë trojeve, madje duke bërë realitet edhe ëndrrën hollivudiane të...

Blerim Destani lajmëron filmin e ri me De Niron, komenti i...

Blerim Destani është një ndër artistët shqiptarë që ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm jashtë trojeve, madje duke bërë realitet edhe ëndrrën hollivudiane të...

Ja si i shpenzoi Blerim Destani 145 000 euro brenda një...

Aktori i njohur Blerim Destani është një prej personazheve më të komentuar të showbizit. Ai pëlqehet shumë nga femrat dhe postimet e tij në Instagram...

John Travolta falenderon Blerim Destanin, po për çfarë?!

Aktori i mirënjohur shqiptar, Blerim Destani duket se po arrin majat në karrierën e tij, me pjesëmarrjen në filmin “The Poison Rose” ku luan...

Me një foto nga fëmijëria, aktori shqiptar ka një dedikim për...

Prej 10 vitesh aktori i njohur, Blerim Destani, jeton në Gjermani aty ku dhe punon. Pasionin e tij për aktrimin ai e ka zbuluar...

Aktori shqiptar do marrë pjesë në një film me të famshmit...

Blerim Destani po realizon xhirimet e filmit “The Poison Rose” në krah me aktorët legjendarë John Travollta dhe Morgan Freeman. Ky film ka filluar xhirimet...

“I pelqen luksi’, aktori i njohur shqiptar shpenzon shuma marramendëse për...

Ai njihet për pasionet e tij të shtrenjta! Makinat e fundit, orët super të kushtueshme, me pak fjalë jeta e tij është ajo mes...

FOTO/ Blerim Destani po feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbushi...

Sot është ditë e veçantë për të. Aktori shqiptar por fama e të cilit ka kaluar kufijtë ku flitet shqip, Blerim Destani po feson...

FOTO/ Blerim Destani zbulon “dashurinë e vërtetë”

Blerim Destani është një nga aktorët e pëlqyer, sidomos nga vajzat. Sa i përket jetës së tij personale ai e ka mbajtur gjithmonë larg...

VIDEO/ Blerim Destani mban ‘peng’ Noizyn, shkak bëhet një bast i...

Reperi i famshëm shqiptar, Noizy, duket se nuk di të ndalet. Brenda hapësirës së më pak se 10 ditëve ka publikuar dy këngë, “Dje...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

“Thesi” i Edi Ramës nxjerr vetëm kriminelë, trafikantë, oligarkë…

Nga Kastriot Islami Edi Rama sa herë fut dorën në ‘thes’ nxjerr; i) kriminel a trafikant; ii) të...

Mihali i Qeparoit

Nga Auron Tare Mihali i Qeparoit (pjesa e dyte) Tani qe gjakrat u qetesuan pas incidentit te Porto Palermos...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com