E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Blendi Fevziu

Etiketim: Blendi Fevziu

Fevziu sherr me Dakon: Nuk ka b**** asnjë të më thotë...

Gazetari dhe drejtuesi i emisionit “Opinion” në Tv Klan, Blendi Fevziu ka debatuar ashpër me kryetarin e Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako lidhur me...

Fevziu i tronditur thellë nga djegia e restorantit luksoz

Pas kthimit të Fevziut dhe të shoqëruesve të tij nga Amerika Latine, ndodhën dy ngjarje, që e tronditën tej mase moderatorin e njohur. Ngjarja e parë...

Sulmi në Zelandën e Re, Blendi Fevziu: Dënim kujtdo që keqpërdor...

Gazetari dhe drejtuesi i emisionit “Opinion” Blendi Fevziu ka dënuar aktin e rëndë terrorist që ndodhi në Zelandë të Re, ku u vranë 49...

Fevziu ulet në aeroportin më të çuditshëm të planetit dhe bisedon...

Gazetari i famshëm, Blendi Fevziu, bën me dije, se është ulur në aeroportin më të çuditshëm të planetit, në ishullin Corazon de Jesus, (Zemra...

Fevziu: Të mos habitemi nga qëndrimi i ndërkombëtarëve

Gazetari Blendi Fevziu i ftuar në "Tempora" nga Sonila Meço në Ora News, tha se situata është shumë e rëndë pas vendimit të opozitës...

Identiteti “made in Albania”

Nga BLENDI FEVZIU Duke ndjekur, pa shumë vëmendje, por, pa dyshim, me një lloj kurioziteti të holluar debatet e shqiptarëve në internet, qëlloi të ndeshja...

Fevziu: Mallkimi i mandatit të dytë, pse s’po qeveris dot Rama

“Skandal pas skandali ka nisur historia e mandatit të dytë të qeverisë Rama”. Kështu shprehet gazetari Blendi Fevziu, i cili mendon se kryeministri Edi...

Fevziu: Protesta mund të marrë përmasa të paimagjinueshme

Gazetari Blendi Fevziu është shprehur se shteti duhet të marrë parasysh kërkesat e studentëve, pasi protesta e tyre mund të marrë përmasa të paimagjinueshme. Fevziu...

Video/ Gazetari Blendi Fevziu në protestë, njihet me kërkesat e studentëve

Gazetari Blendi Fevziu, drejtues i emisionit “Opinion” dhe portalit “Opinion.al” ka shkuar të shohë nga afër protestën e studentëve përpara Ministrisë së Arsimit. Siç...

Blendi Fevziu: Mid’hat Frashëri i fali Shqipërisë gjithçka kishte

Nga Blendi Fevziu -Më 4 mars 1929, 89 vjet më parë, një burrë i veshur shik, me pamje krejt perëndimore dhe me ecje që...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...