E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Blendi Fevziu

Etiketim: Blendi Fevziu

Ibrahim Rugova, nje histori e pabesueshme!

(Ibrahim Rugova nderroi jete me 21 Janar 2006. Ne kujtim te 10 vjetorit te vdekjes se tij, po publikojme kete portret) Nga Blendi Fevziu Nuk e...

Rama dhe Meta, historia 18 vjeçare e tyre!

"Ka shumë që besojnë se ata do prishen, por kjo vështirë se do të ndodhë deri më 2017. Ose pak përpara zgjedhjeve, deri atë...

Koalicioni ka rënë, por Rama e Meta s’ia thonë njëri-tjetrit

A ka më realisht një koalicion qeverisës në Shqipëri?! A ka një qeverisje që zbaton një program unik apo thjeshtë dy parti që ndajnë...

Blendi Fevziu: Perse nuk ju pergjigja Berishes dhe nje fjale per...

Drejtuesi i emisionit Opinion ka dhe sot nje interviste per gazeten Panorama ku sqaron raportet ne emision me politikanet dhe shkakun se perse nuk...

Pse Berisha sulmon Fevziun,sipas lapsit të Shkullak-Bushatit?

Sot lapsi i Shkullak-Bushatit ka bere nje analize pse ish-kryeministri po sulmon Blendi Fevziun.Ja analiza e plote, sipas tyre: Sali Berisha ka thyer një tjetër...

“Klubi i milionerëve”, plas lufta Fevziu-Braçe

  Prej tre ditësh, gazetari i njohur Blendi Fevziu dhe deputeti i Partisë Socialiste,  Erjon Braçe janë përfshirë në një polemikë të ashpër. Një debat...

Historia e gazetës “KOHA JONË”

Gazeta “Koha Jonë” është e para gazetë e pavarur dhe private në Shqipëri, e cila është themeluar me datë 11 Maj 1991 në qytetin...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...