Ballina Etiketimet Blendi Fevziu

Etiketim: Blendi Fevziu

Fevziu për deputetët e opozitës së re: Bandë injorantësh. Bëni audicion...

Gazetari Blendi Fevziu është shprehur i revoltuar për nivelin e deputetëve e të ashtuquajturës opozita e re në Kuvendin e Shqipërisë, të cilët zëvendësuan...

Blendi Fevziu: Prisnim një Gjykatë Kushtetuese t’i rrinte mbi kokë politikës....

Gazetari Blendi Fevziu, në studion e "Zonë e Lirë", u shpreh se kjo që po ndodh me Gjykatën Kushtetuese është skandaloze, ndërkohë pritej që kjo...

Blendi Fevziu zbulon qëllimin e ardhjes së Vetëvendosjes në Tiranë

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” është i ftuar Blendi Fevziu, i cili ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje u fut në skenën...

Blendi Fevziu: Gratë që më shenjuan jetën. Roli i stërgjyshit tim...

Ky nuk është një roman! Nuk janë as kujtime të fëmijërisë sime. Është një libër për fatet e tre personave, që unë i njoha...

Blendi Fevziu: “Tirana e Nonës”, dedikim për dy vajzat e mia

Librin e tij më të fundit, “Tirana e Nonës” autori Blendi Fevziu ja ka dedikuar dy vajzave të tij. Ai thotë se ky libër...

AUDIO/ Publikohen bisedat për operacionin e shpëtimit të Alvin Berishës nga...

Në emisionin “Opinion” në Tv Klan është transmetuar një material audio i një personi të përfshirë në operacionin për shpëtimin e të miturit shqiptar...

Çfarë do të doje për vendin tani? Surprizon Fevziu: Dua të...

Moderatori i njohur Blendi Fevziu ishte mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” ndërsa intervista ishte konceptuar si një trekëndesh, këndet e të cilit përfaqësojnë më...

Presidenti Meta, intervistë sot në “Opinion”

Presidenti Ilir Meta do të jetë sot në emisionin “Opinion” në televizionin “Klan”, për të folur mbi kërkesën e PS për shkarkimin e tij,...

Pas Rakipit, kryeministri Rama kërkon edhe largimin e Fevziut

Frika nga fjala e lirë dhe debate e kanë bërë Edi Ramën me paranoja të rënda duke shkuar deri atje sa të kërcënojë dy...

Luana Vjollca dhe Blendi Fevziu sjellin filmin e ri shqiptar, ja...

Këngëtaren Luana Vjollca dhe moderatorin Blendi Fevziu do t’i shohim për herë të parë si aktorë në filmin më të ri shqiptar. Bëhet fjalë për...

EDITORIAL

Idiotët e Rilindjes

Skandali i Rilindjes me mosnjohjen e dekretit të Presidentit për shtyrjen e 30 qershorit u duk se...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...