E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Bledi cuci

Etiketim: bledi cuci

Zaptimi i plazheve dhe muzika, Çuçi paralajmëron bizneset

Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Bledi Çuçi paralajmëroi me sanksione të gjithë bizneset që operojnë në zonat turistike dhe që shkelin ligjin. Gjatë një...

Çuçi: Prodhimet shqiptare po shiten edhe në Indi

Ministri i Bujqësisë, Bledi Çuçi foli me gjuhën e shifrave për të prezantuar rritjen në sektorin e bujqësisë në krahasim me 6 mujorin e...

Çuçi “i mërzitur” nga zhurmat në Sarandë: S’ka tolerim për lokalet...

Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Bledi Çuçi zhvilloi një takim në Sarandë me Task Forcën për mbarëvajtjen e sezonit turistik. Në prani të prefektit...

Përgjimet/ Habit ministri: Biseda që ndodhin rëndom edhe në botë

Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural Bledi Çuçi i cilëson biseda normale që ndodhin normal dhe në gjithë botën. Duke folur në rubrikën “Opinion”...

Gjermania jep 2 mln euro për zhvillimin e fshatrave në Shqipëri

Qeveria gjermane do të financojë një projekt të ri me vlerë 2 milionë euro për zhvillimin e qëndrueshëm rural në Shqipëri. Marrëveshja është nënshkruar...

Spahiu në Dibër: Ministrin e Bujqësisë e ftoj të takojë Afrimin

Ish-deputeti i LSI-së në qarkun e Dibrës, Përparim Spahiu ka qenë ditën e sotme së bashku me Kryetaren e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika...

Peshkimi i paligjshëm, Çuçi nis targimin e varkave

Për të ndaluar peshkimin e paligjshëm, Ministri i Bujqësisë Bledi Çuçi ka nisur targimin e varkave. Në takimin e zhvilluar me peshkatarët në liqenin...

Bllokohen 41 ton banane, Çuçi: Zero tolerancë ndaj kujtdo që abuzon

Ministri i Bujqësisë, Bledi Çuçi ka reaguar pas aksionit të Autoritetit Kombëtar të Ushqimit në Durrës ku u bllokuan 41.7 ton banane me cilësi...

VIDEO/ Studentët e Bujqësorit presin me protesta ministrin Blendi Çuçi

Ministri Çuçi ka shkuar sot për një takim me rektoratin e Universitetit, por është pritur me Protesta nga studentët e Bujqësorit.

Reforma zgjedhore/ PD e bojkoton, PS përgatit draft të vetin

Në një prononcim për mediat, bashkëkryetar i komisionit parlamentar të reformës zgjedhore, Bledi Çuçi ka thënë se opozita ka bojkotuar reformën zgjedhore, ndërsa mazhoranca ...

EDITORIAL

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan, Jorgan Andrews: SPAK dhe BKH do kapin “peshqit e mëdhenjë”

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com