E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Bledar Jambelli

Etiketim: Bledar Jambelli

Greqia s’pranon të sjellë në Shqipëri, te dyshuarin si urdhërues te...

Gjykata e Lartë greke ka hedhur poshtë kërkesën e shtetit shqiptar për ekstradimin e Bledar Jambellit. Ky i fundit eshte i dyshuar dhe i akuzuar...

Profili i porositësit, ja pse Jambelli kërkonte kokën e Artan Cukut

Bledar Jambelli, porositi vrasjen e kryepolicit të Vlorës Artan Cuku dhe pas një viti nga ngjarja u kap në Athinë. Ai ishte personi më...

Vrasja e Cukut, mbyllen hetimet për ekzekutorin Shallari

Kur ka kaluar më shumë se një vit (8 prill 2017) nga vrasja e ish-Drejtorit i Policisë së Vlorës, Artan Cuku, Prokuroria e Krimeve...

Paguesi, në muret e qelisë shkruante emrin e Cukut

Vrasja e ish-kryekomisarit, Artan Cuku, para një viti është kryer për shkak të detyrës. ai kishte marrë edhe një kërcënim për jetën, në kohën...

Porositësi i vrasjes së Cukut, burimet flasin se fshihet në…

Një vit nga vrasja e ish-kryekomisarit Artan Cuku, policia është në kërkim të paguesit. Pasi ekzekutori Mikel Shallari, pranoi të tregojë kush e pagoi...

HISTORIA/ Artan Cuku arrestoi porositësin e vrasjes së tij

Pasi i dështuan përpjekjet për t’u liruar nga burgu dhe pasi siguroi statusin e të penduarit të drejtësisë, Mikel Shallari, ekzekutori i kryekomisarit Artan...

Pse e arrestoi Artan Cuku porositësin e vrasjes së tij, Bledar...

Pasi i dështuan përpjekjet për t’u liruar nga burgu dhe pasi u sigurua të marrë statusin e të penduarit të drejtësisë, Mikel Shallari, ekzekutori...

Zbulohet emri, ja kush e porositi vrasjen e kryekomisarit Artan Cuku

Zbulohet emri i porositësit të vrasjes të ish-kryekomisarit Artan Cuku që u ekzekutua në hyrje të pallatit të tij. “BalkanWeb” mëson se bëhet fjalë...

EDITORIAL

Presidenti në Pezë: Të lemë interesat afatshkurtëra dhe të bashkohemi për Kombin

Nga Peza ku sot u festua 77 vjetori i Konferencës së Pezës, Ilir Meta dha një mesazh...

FORUM

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...

Andi Bushati: “Hap frigoriferin dhe shiko Ramën”, strategjia e normalizimit të vesit

Nga Andi Bushati - Kushdo që i ka hedhur një sy të vëmendshëm mediave të kësaj të hëne,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com