E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Etiketimet BKH

Etiketim: BKH

“FBI-ja shqiptare” me 60 hetues, KLP: Së shpejti nis përzgjedhja e...

Këshilli I Lartë I Prokurorisë ka dhënën informacione në lidhje me të gjithë të interesuarit që duan të jenë pjesë apo kandidatë të Byrosë...

“21 janari”/ Sot homazhe në Bulevard, familjarët shpresë për drejtësi te...

Sot bëhen tetë vite nga vrasja e katër protestuesve të opozitës në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit" nga Garda e Republikës. Nën komandën Ndrea Prendit, ish-ministrit të...

Tahiri: As debati dhe as marrëveshja, nuk bëhen me gënjeshtarë

Ministrit të Punëve të Brendshme Saimir Tahiri në seancën parlamentare, gjatë diskutimit për draftin që parashikon ngritjen e Byrosë Kombëtare të Hetimit u shpreh...

Kryeministri Rama- Sali Berishës: E ke bërë PD si kopsht pa...

Kryeministri Edi Rama ka komentuar sot qëndrimin e opozitës lidhur me miratimin e Byrosë Kombëtare të Hetimit. Në fjalën e tij në Kuvend, Rama...

EDITORIAL

Tragjedia e 26 nëntorit. Vasili: 10 pyetje që rëndojnë mbi Edi Ramën

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, në një deklaratë për mediat u shpreh se pasojat e tërmetit të...

FORUM

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...