E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Biznesi shqiptar

Etiketim: Biznesi shqiptar

Biznesi shqiptar dhe interneti, shitjet online të pashfrytëzuara – Dobët tregtia,...

Ndërmarrjet shqiptare janë ende të ngadalta në adoptimin e teknologjive të informacionit në shërbim të biznesit të tyre. Pavarësisht rritjes së aksesit në internet...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Rënia e demokracisë

Nga Mesila Doda - Si kurrë më parë ky vend po rrëshket drejt një situate dramatike. Nuk ka...

5 vite më parë. Momentet më interesante të vizitës së Papa Françeskut në Tiranë

Më 21 shtator të 2014-s, Papa Françesku do të zhvillonte në Shqipëri vizitën e parë të tij...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com