E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet Bindjes Demokratike

Etiketim: Bindjes Demokratike

Nis shqyrtimi i padive të Bindjes Demokratike

Kolegji Zgjedhor nisi shqyrtimin e padive të Bindjes Demokratike kundër KQZ për zgjedhjet e 30 qershorit. E para në radhë, padia për zgjedhjet në...

KQZ rrëzon kandidatin e BD në Berat, reagon Astrit Patozi

Kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ka reaguar pas vendimit të KQZ për rrëzimin e kandidatit Pavllo Shkarpa, të BD në Berat. Patozi thotë se...

EDITORIAL

SHBA dhe Britania: Pse nuk u dënua Tahiri?!

Ç’paska qenë ky Sajmir Tahiri si një “magazinë” me videopërgjime sa i ka futur frikën krejt mazhorancës,...

FORUM

Përballë tërmetit – solidariteti qytetar, mantenutat e pushtetit dhe qeveria që nuk është!

Nga Luan Rama* Tirana, Durrësi e rrethinat e tyre u lëkundën prej një tërmeti, që sipas sizmologëve, ishte...

Vasili sjellë videon e Spriopalit: Ja si bënte humor me tërmetin

Nga Petrit Vasili- Ja c'thoshte dhe ja se si bente humor kjo e cmendura per termetet pak dite...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com