E mërkurë, Nentor 13, 2019
Ballina Etiketimet Bild

Etiketim: bild

Në Gjermani janë të bindur: Wenger do të jetë trajneri i...

Arsene Wenger do të jetë trajneri i ri i Bayern Munich. Prestigjiozja gjermane Bild raporton se kjo lëvizje është e sigurt, e cila pritet...

Gazeta gjermane “Bild” do publikojë përgjime të tjera dhe më të...

Gazetari Basir Çollaku deklaron se gazeta Bild do të publikojë të tjera përgjime nga dosja 339 dhe 184 në ditët në vijim. Duke folur...

Pamjet që tronditën botën/ E vrau me shpatë në mes të...

Pasi një emigrant hodhi një vogëlush përpara shinave të trenit në Gjermani, një tjetër rast makabër ka tronditur vendin. Një refugjat vrau me shpatë...

Basha: Dita e ndëshkimit për Edi Ramën është shumë pranë

Kryedemokrati Lulzim Basha në një deklaratë të jashtëzakonshme nga selia e PD, u shpreh se nuk mund të ketë konkurrencë në zgjedhje pa pjesëmarrjen e...

Gjyqi i Edi Ramës ndaj BILD, Gazetari: Gjykata gjermane do thërrasë...

Tashmë është fakt i kryer se, Edi Rama, e ka seriozisht gjyqin ndaj gazetarit të medias më të madhe në Europë BILD, Peter Tiede,...

Gjiknuri sqaron veten dhe “termetin” me “çunat problematik” tek përgjimet e...

Gjatë një interviste për televizionin “6 Plus 1 Vlora”, Drejtuesi Politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri është pyetur edhe në...

Gjyqi me “Bild”. Avokati i VIP-ave me tarifë 750 euro ora...

Edi Rama njoftoi sot se ka pajtuar një avokat gjerman për të ndjekur gjyqin kundër gazetarit të BILD, Peter Tiede, i cili publikoi përgjimet...

Përgjimi 7/ Qytetari-Imer Lalës: A i keni dërgu kafe? Lala: Mos...

Gazeta më e madhe gjermane Bild ka nxjerrë mbrëmjen e sotme të tjera video përgjime të blerjes së votave. Në video përgjimin numër 7 Imer...

Përgjimet, Gjiknuri përpiqet: As nuk blejmë vota e as nuk gënjejmë....

Damian Gjiknuri, koordinatori politik i Qarkut gjatë vizitës së tij në Rajonin nr 1, në Vlorë, deklaroi se Partia Socialiste as blen e as...

Përgjimet e “BILD”, Dyrnjaja: Rama praktikisht është i kapur, të japë...

Gazetari Denis Dyrnjaja i ftuar në emisionin “360 Grdaë” në RTV Ora u shpreh se pas përgjimeve të “BILD”, kryeministri Edi Rana është i...

EDITORIAL

Ish-ministri Manjani: Republika e Bosit!

Nga Ylli Manjani A jemi ende Republikë Kushtetuese? Në letra ashtu figurojmë, por në praktikë vështirë të njihemi si...

FORUM

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...

Pse të mos kemi 3 Gjykata Kushtetuese?

Nga: Astrit Patozi PSE TË MOS KEMI 3 GJYKATA KUSHTETUESE? Hahaha. Çfarë shteti qesharak! Kishim dy vjet pa Gjykatë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com