Ballina Etiketimet Big Mama

Etiketim: Big Mama

Big Mama po përgatitet për dasmën e saj

Big Mama do të martohet së shpejti. Tashmë mediat e kanë përhapur këtë lajm për këngëtaren simpatike. Megjithatë ka ende për të mësuar. Sot, Prive shkruan...

Big Mama: Mos më lashtë Zoti pa …

Këngëtarja Big Mama shpesh në rrjetet sociale publikon fotografi ku shihet teksa po këndon në dasma. Në një postim në Instagram ajo ka shkruar: ‘Zoti...

Nga Big Mama në Small Mama: Shndërrimi i pabesueshëm (FOTO)

Big Mama-n e kemi njohur vite më parë si këngëtaren e kolme dhe plot humor. Por pavarësisht autoironisë, pesha ishte kthyer në një problem...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

“Thesi” i Edi Ramës nxjerr vetëm kriminelë, trafikantë, oligarkë…

Nga Kastriot Islami Edi Rama sa herë fut dorën në ‘thes’ nxjerr; i) kriminel a trafikant; ii) të...

Mihali i Qeparoit

Nga Auron Tare Mihali i Qeparoit (pjesa e dyte) Tani qe gjakrat u qetesuan pas incidentit te Porto Palermos...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com