E dielë, Dhjetor 8, 2019
Ballina Etiketimet Big Mama

Etiketim: Big Mama

Big Mama: ”Lashë cigaren, alkoolin, edhe dashnorin”

Sapo mbërriti në studion e ''Zonës së Lirë'', Big Mama ia bëri të qarta ca gjëra, Çanit dhe neve. Se pas gjithë lajmeve të...

Big Mama, historia e trishtë që fshihet pas emrit

Që kur Big Mama filloi pjesëmarrjen në skenat e garave muzikore shqiptare, të gjithë e kuptuan shpejt pse quhej kështu Besiana Kasami. Këngëtarja energjike...

Big Mama tregon arsyen e ndarjes nga i dashuri

Ajo tha se nuk ishte lidhje e shëndosh Këngëtarja e njohur, Besjana Kasami apo siç njihet me emrin artistik “Big Mama” kohëve të fundit...

Big Mama rrëfen pse nuk u bë nuse

Këngëtarja e njohur, Besjana Kasami apo siç njihet me emrin artistik “Big Mama” kohëve të fundit ishte kryelajm në mediet rozë për linjat e...

Bigi gjeje një emër tjetër!

Big Mama, këngëtarja nga Tetova e cila tashmë njihet në të gjithë Shqipërinë e madhe, ka befasuar me ndryshimin drastik të saj të gjithë...

Big Mama po përgatitet për dasmën e saj

Big Mama do të martohet së shpejti. Tashmë mediat e kanë përhapur këtë lajm për këngëtaren simpatike. Megjithatë ka ende për të mësuar. Sot, Prive shkruan...

Big Mama: Mos më lashtë Zoti pa …

Këngëtarja Big Mama shpesh në rrjetet sociale publikon fotografi ku shihet teksa po këndon në dasma. Në një postim në Instagram ajo ka shkruar: ‘Zoti...

Nga Big Mama në Small Mama: Shndërrimi i pabesueshëm (FOTO)

Big Mama-n e kemi njohur vite më parë si këngëtaren e kolme dhe plot humor. Por pavarësisht autoironisë, pesha ishte kthyer në një problem...

EDITORIAL

Tragjedia e 26 nëntorit. Vasili: 10 pyetje që rëndojnë mbi Edi Ramën

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, në një deklaratë për mediat u shpreh se pasojat e tërmetit të...

FORUM

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...

Libri që lexohet në ditë të pazakonta. Edhe tërmeti është një piramidë e përmbysur

Nga Agron Gjekmarkaj - “Shoqëria Piramidale” e Artan Fuges, libri i duhur pas Termetit “piramidal” ! Pas fatkeqësisë...