Ballina Etiketimet Big Mama

Etiketim: Big Mama

Big Mama sapo na prezantoi të dashurin e saj të ri,...

Këngëtarja e njohur, Big Mama, është munduar gjithmonë të jetë e rezervuar lidhur me jetën e saj personale. Të pakëta janë rastet kur kemi mësuar...

Big Mama merr propozim për martesë, ja pamjet nga momenti romantik

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Big Mama jetën private e ka ruajtur gjithnjë larg syrit të publikut prandaj kurrë nuk është zbuluar nëse...

Big Mama shtatzënë? Reagon këngëtarja e revoltuar

Në mediat rozë qarkulloi lajmi se Big Mama është shtatzënë në pritje të fëmijës së parë. Por këngëtarja ka reaguar e revoltuar duke mohuar thashethemet. Në...

Big Mama sot feston ditëlindjen

Big Mama sot feston ditëlindjen e 33-të. Këngëtarja nga Maqedonia, Big Mama sot feston ditëlindjen e 33-të dhe në rrjetet sociale ka pranuar urime të...

Big Mama mbulohet me shami

Këngëtarja Big Mama është një prej këngëtareve më të njohura jo vetëm në Kosovë por edhe në Shqipëri. Shumë e ndjekur në profilin e saj...

Këngëtarja shqiptare: Pas operacionit lashë edhe të dashurin

Ajo është padyshim një nga këngëtaret më të komentuara të vitit që lamë pas. Pjesëmarrja në “C’est la vie”, rikthimi në muzikë dhe transformimi...

VIDEO/ Çani ‘nuk përmbahet’, zhvesh të ftuarën…

Big Mama njihet si një ndër këngëtaret me më pak komplekse në showbiz-in shqiptar. Ajo ishte mbremjen e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë” në...

Big Mama: ”Lashë cigaren, alkoolin, edhe dashnorin”

Sapo mbërriti në studion e ''Zonës së Lirë'', Big Mama ia bëri të qarta ca gjëra, Çanit dhe neve. Se pas gjithë lajmeve të...

Big Mama, historia e trishtë që fshihet pas emrit

Që kur Big Mama filloi pjesëmarrjen në skenat e garave muzikore shqiptare, të gjithë e kuptuan shpejt pse quhej kështu Besiana Kasami. Këngëtarja energjike...

Big Mama tregon arsyen e ndarjes nga i dashuri

Ajo tha se nuk ishte lidhje e shëndosh Këngëtarja e njohur, Besjana Kasami apo siç njihet me emrin artistik “Big Mama” kohëve të fundit...

EDITORIAL

Dështimi me negociatat, kryeministri maqedonas jep dorëheqjen. Po Edi Rama?!

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e bën të ditur agjencia italiane...

FORUM

Piktori e bëri shtetin që të mos e duan edhe shqiptarët

Nga: Kim Mehmeti Shqipëria nuk është e rrezikuar nga ambiciet e një Kryeministri që donë t’i kontrollojë të...

Ylli Manjani: Ja arsyet përse Shqipëria duhet të ndahet nga Edi Rama

Nga Ylli Manjani Ka shumë arsye përse Shqipëria duhet të ndahet nga Edi Rama. Shumë! Por njëra është më...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com