E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet Big brother

Etiketim: Big brother

Rikthehet Big Brother, kush do të jetë në moderimin e tij?

Big Brother do të rikthehet shumë shpejt! Lajmi u bë i ditur pak kohë më parë në festën e “Top Medias” në nder të...

Rreth tre vite mungesë, zbulohet kur do të rikthehet “Big Brother”

Që prej Janarit të vitit 2018 përflitet për rikthimin e reality-show ‘Big Brother’, dhe këtë herë në formatin me VIP. Ishte një promo në Top...

Ish-banorja e “Big Brother” merr propozimin për martesë live në emision

Ish-konkurrentja e “Big Brother 9”, Gerta Shino, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të na informuar me...

FOTO/ Ish-banorja e Big Brother i habit të gjithë: Gjoksi më...

Ajo ka pozuar në një banjë të mbushur me qumësht për të festuar ditëlindjen e 40-të, por bëri deklaratën e papritur kur tha se...

Ish-banori i Big Brother bëhet baba për herë të parë

Ai është një prej ish-banorëve të reality show Big Brother Albania, i cili spikati, pas lidhjes që krijoi me Ermela Mezuraj. Por tashmë jeta e...

Së shpejti nis “Big Brother Albania Vip”, kush do ta drejtojë...

Big Brother do të rikthehet së shpejti në ekranin e Top Channel por në një format krejt të ri. Ashtu edhe siç u fol...

Ish-banorët e Big Brother, prindër për herë të parë! /FOTO

Me siguri ju kujtohen banorët e edicioneve të kaluara të formatit "Big Brother Albania", Klaudia Veseli, bukuroshja e ‘BB5’ dhe Arsim Berisha i ‘Big...

FOTO/ Ish banori i BB9 përfshihet në aksident në Tiranë, pamjet

Para pak minutash në autostradën Tiranë-Durrës te rruga dytësore ka ndodhur një aksident. Ish-banori i ‘Big Brother’, Elsamed Senaj shihet pranë një aksidenti ku një...

FOTO/ Njihuni me ish-banorin e Big Brother, ai që i bën...

Ish banori i Big Brother, Anaid Kaloti i ftuar në PopCulture ka folur rreth eksperiencës së tij brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Anaidi...

Për herë të dytë në Big Brother? Ish-banorja do ta provojë,...

Pavarësisht se nuk i shkoi gjithçka ashtu siç dëshironte dhe priste në fund dhe pas daljes nga shtëpia, Fjorentina Halili, në të vërtetë e...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Luan Rama: Kosova brenda Serbisë, një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!

Nga Luan Rama* - Nuk është një lapsus. Nuk është as ndonjë gabim prej pakujdesisë, publikimi në faqen...

Reformë e denjë për gishtin e Boschart

Nga Ylli Manjani - Shihni me vemendje se për çfarë reforme zgjedhore po zihen. Halli më i madh...