E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Bie

Etiketim: bie

Harroi vogëlushen brenda në shtëpi, 3-vjeçarja bie nga kati i pestë...

Një vajzë e vogël, vetëm 3 vjeçe ra nga ballkoni i shtëpisë së saj në katin e pestë, duke gjetur vdekjen. Ngjarja e rëndë...

Bie nga kati i gjashtë i ndërtesës, humb jetën futbollisti

Ezequiel Esperon, një futbollist argjentinas ka humbur jetën pasi ka rënë aksidentalisht nga kati i gjashtë i një ndërtese teksa ishte duke festuar me...

VIDEO/ Qeni i bie borisë së makinës, ja arsyeja

Një qen në Arizonë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës shihet në këtë video duke i rënë borisë, pasi ishte mërzitur nga trafiku. Ai kishte...

Po punonte për riparimin e çatisë, bie dhe humb jetën punëtori

Një 50 vjeçar, nga qyteti i Fierit humbi jetën mesditën e sotme, pasi ra nga një lartësi ndërsa ishte duke punuar. Ngjarja mësohet se ndodhi...

Ekonomia e Turqisë bie në recesion

Turqia ka hyrë në recesion në fund të vitit të kaluar, bëjnë të ditur të dhënat zyrtare. Sipas Institutit të Statistikave të Turqisë, ekonomia është...

Surrel, makina bie nga ura, dy të plagosur (Foto)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një makinë ka rënë nga ura e Surrelit. Burime për ‘News24’ dhe "Balkan Web" bënë...

Bie nga ballkoni 82-vjeçarja

Një e moshuar ka rënë nga ballkoni. Për fatin e mirë të saj, ajo ka shpëtuar dhe ndodhet në spital. Ngjarja ka ndodhur në Rrëshen,...

Euro nuk po di të ndalet, sot rekordi më i ulët...

Monedha e përbashkët ka njohur vetëm rënie që nga fundi i muajit nëntor, duke arritur në ditën e sotme në 123.41 lekë, një rekord...

E rëndë në Itali. Shqiptari bie nga kati i 3-të i...

Një shqiptar është dërguar me urgjencë në spital, ku ndodhet në gjendje të rëndë. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës në Loano, Kuneo, Itali. Shqiptari me inicialet...

Vogëlushja bie nga 18 m lartësi, e shpëtojnë kalimtarët

Ky është momenti tronditës kur një vajzë e vogël nga Kina Lindore rrëzohet nga një lartësi prej 18 metrash.  2-vjeçarja u hodh nga dritarja e shtëpisë së...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

“Edi Rama qesh në situatë tragjike”, Gjekmarkaj: Kryeministër joserioz, propagandë edhe në gjendje të tmerrshme

Analisti politik dhe profesori Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se...

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...