E hënë, Shtator 16, 2019
Ballina Etiketimet Beyonce

Etiketim: Beyonce

Sot feston ditëlindjen, Beyonce suprizohet me një super festë në mesnatë

Ditën e sotme diva e muzikës, Beyonce, feston ditëlindjen e saj. Ajo ka lindur më 4 shtator të vitit 1981 dhe ditën e sotme ka...

Beyonce mahnit ndërsa ekspozon gjoksin

Është ndër femrat më të dashura për publikun, shkruan SyriKosova. Beyonce është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera për publikun ku përveç zërit të saj...

10 vite nga skandali, zbulohet ç’ndodhi mes Taylor Swift, Kanye West...

Kanë kaluar 10 vite që nga dita kur Kanye West i vodhi momentin Taylor Swift-it gjatë ndarjes së çmimeve në MTV-në e 2009-ës. Krejt...

Sipas fansave Kim është bërë si Beyonce

Femrat e familjes Kardashian-Jenner kritikohen shpesh për çdo gjë që bëjnë, por ndonjëherë edhe e kërkojnë vetë. Ashtu sikurse dhe Kim Kardashian, në një...

Beyonce shtatzënë për herë të 4-ërt? Këngëtarja mbulon barkun

Beyonce ndodhet aktualisht duke pushuar me bashkëshortin Jay Z dhe me tre fëmijët e tyre. Pas suksesit të filmit “The Lion King”, këngëtarja e...

Në këngën e re të Beyonce, vajza e saj tërheq vëmendjen

Blue Ivy Carter, vajza e Beyonce-s dhe Jay Z-së shfaqet në videon e re “Spirit”, bashkë me mamanë e saj.Pak rëndësi ka mosha apo...

Beyonce kush? Njerëzit janë fiksuar pas vajzës (VIDEO)

Kur ishit 7-vjeç, me çfarë merreshit ju? Me siguri po mësoni biçikletën, po pikturonit ose ishit ulur para TV duke parë filmin e preferuar....

Rikthehet Beyoncé, detajet e këngës së re

Siç mund ta keni lexuar më parë, në filmin e Disney-t “The Lion King” (Mbreti Luan), Beyoncé do të luajë rolin e Nala-s. Premiera...

“Isha e uritur…” Beyonce zbulon dietën strikte që mbajti pasi lindi...

Beyonce performoi në vitin 2018-të në festivalin e Coachella, i cili rezultoi një sukses i madh për karrierën e saj, por përgatitja shte tepër...

Përveç filmit nga “Netflix”, Beyonce ka një surprizë për fansat

Ashtu siç ishte paralajmëruar edhe më herët filmi-dokumentar nga ‘Netflix’ dedikuar Beyonces pritet të publikohet gjatë ditës së sotme. Megjithatë diva e muzikës duket se...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com