E martë, Korrik 23, 2019
Ballina Etiketimet Besnik Mustafaj

Etiketim: Besnik Mustafaj

Mustafaj: Protestat e opozitës po tregojnë se zemërimi është i madh

Analisti Besnik Mustafaj mendon se zgjidhja e situatës do të vijë por në pikën e fundit e sipas tij, sa më larg të jetë...

Besnik Mustafaj: Miku im Borchardt, si të përdorën kështu?

Nga Besnik Mustafaj - Shkas për këtë shkrim u bë telefonata e një miku të vjetër, anëtar i Parlamentit Europian prej shumë vitesh. Ai ka...

Ndarja e Kosovës, Besnik Mustafaj: Rama nuk e njeh historinë, manipulohet...

Ish-ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Besnik Mustafaj, tha se ideja e korrigjimit të kufijve mes Kosovës e Serbisë është e parealizueshme. Duke folur në...

Burg kush bllokon rrugët, Mustafaj: Rama po vepron si në 1991

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Besnik Mustafaj në një prononcim për “News 24” u shpreh se revolta popullore nuk mund të ndalet me ashpërsim të...

Mustafaj: Patozi e krijoi partinë në momentin e gabuar

Ish-deputeti demokrat Besnik Mustafaj i ftuar në rubrikën “Opinion” në “News 24” tha se krijimi i partisë së re “Bindja Demokratike” është një hap...

“Një hap logjik i vonuar”, çfarë thotë Mustafaj për partinë e...

Ish-deputeti demokrat Besnik Mustafaj i ftuar në rubrikën “Opinion” në “News 24” tha se krijimi i partisë së re “Bindja Demokratike” është një hap...

Mustafaj: Holanda e bindur se qeveria bashkëpunon me krimin

Ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj shprehet në rubrikën “Opinion” në News 24 se votimi i parlamentit holandez vjen si pasojë e bindjes që ata...

Mustafaj: Rama ka frikë nga humbja, ndaj nuk pranon zgjedhje të...

Ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj, i ftuar në “News24” është shprehur se pavarësisht mënyrës se si shprehet dhe kushteve që i vendos Bashës, kryeministri...

Mustafaj: Jam votues i PD, deputetët që po shkojnë në Kuvend...

Ish-diplomati dhe analisti i njohur Besnik Mustafaj, u shpreh se kandidatët nga PD që morën mandatin e deputetit në Parlament, nuk janë legjitim. I ftuar...

Mustafaj: Nëse nuk hapen negociatat, nuk ka të bëjë largimi i...

Ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafaj thotë se nëse ndodh sërish shtyrja e negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Evropian, nuk do të vijë për shkak...

EDITORIAL

Tre vite me reformë, por ende pa DREJTËSI

Ceremonitë festive të zhvilluara dje nga institucionet e qeverisë për 3-vjetorin e miratimit të Reformës në Drejtësi...

FORUM

Sali Berisha: Përgjigje Presidentit të Serbisë, Serbomadhisë Aleksandër Vuçiç! (II)

Nga Sali Berisha - (Vijim pjesa e dytë) Miq, ne konferencen e tij te shtypit te dt 20 korrik...

Një tjetër sukses spektakolar i Reformës në Drejtësi

Nga Neritan Sejamini - Nje tjeter sukses spektakolar i Reformes ne Drejtesi: Meqe nuk bene dot nje Gjykate te...