E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Besfor Lamallari

Etiketim: Besfor Lamallari

Qeveria vijon kërcënimet me burg e bllokim pasaporte, Lamallari: Çfarë i...

Zëvendësministri i Brendshëm, Besfor Lamallari, komentoi zhvillimet e fundit politike, nga përplasjet në KZAZ-të e disa bashkive deri te protesta e nesërme e opozitës. Në...

EDITORIAL

Tragjedia e paralajmëruar e Durrësit dhe Thumanës

-Zbulohet studimi nga “Zëri Amerikës” për banesat në Durrës që i klasifikonte një pjesë të ndërtimeve si...

FORUM

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...

Metamorfoza pas tërmetit: nga tepsija tek tespija…

Nga Prof. Lisen Bashkurti / Tërmeti i 26 Nëntorit 2019 goditi rëndë Shqipërinë, mbarë shoqërinë shqiptare, sikundër edhe...