Ballina Etiketimet Berisha

Etiketim: Berisha

Denoncimi te Berisha: Parcelë me misër e kanabis, metoda e re...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital dhe një foto që tregon një arë të mbjellë me misër në Tepelenë. Në foto...

Berisha për Soros: I dha të gjitha pushtetet Ramës

Pas Presidentit të Republikës Ilir Meta dhe ish-kryeministri Sali Berisha është artikuluar qartë dhe publikisht kundër Soros. Në një prononcim për mediat pas mbledhjes...

Berisha për “La Stampa”: Do të reagojmë me të gjitha format...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar për italianen “La Stampa” se beteja e opozitës do të vijojë. Berisha insiston tek largimi i Edi Ramës, ndërsa...

Denoncimi te Berisha: Rama ndëshkoi policët që kontrolluan Tahirin, ngriti në...

Ish-kryeministri Berisha ka denoncuar ndëshkimin që i është bërë 35  oficerëve të Policisë që kontrolluan në sistemin TIMS hyrje-daljet e ish-ministrit të Brendshëm Saimir...

VIDEO/ Ja si ia mbathi Rama me helikopter nga Kukësi

Me qindra kukësianë i bënë pritë sot Ramës në mitingun e tij elektoral të tij në Kukës zhvilluar në aeroportin e qytetit. Pas pritjes...

Shqiptarët e Sanxhakut, Berisha me mbrojtësit e të drejtave të tyre...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka pritur sot në një takim, z.Ismet Azizi dhe bashkëpuntorët e tij, Ali Daci dhe Nuradin Imeraj, mbrojtjes të të drejtave...

“I pamposhtur para narkogjykatës”, Berisha: Spahia i theu turinjtë Edvinit në...

Ish-deputeti demokrat, Bardh Spahia u la ditën e sotme në arrest shtëpie nga Gjykata e Shkodrës, për atë që policia e quajti sulm ndaj...

VIDEO/ Thirrjet e Berishës: Asnjë hap pas, të gjithë në shesh...

Vetëm dy orë nga mbajtja e protestës së 9-të kombëtare të madhe nga Opozita, ish-kryeministri Berisha ka postuar një video ku u bën thirrje...

“Do çajmë sheshet”! Berisha: Cunami i jashtëzakonshëm po afron

Ish-kryeministri Sali Berisha ka dhënë mesazhin e tij për protestën e sotme të opozitës, që do të zhvillohet në orën 20:00 para Kryeministrisë dhe...

Përplasja në Shkodër, reagon Berisha: Narko-policia përdor forcën

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shpërndarë një video ku tregohet përplasja mes policisë dhe disa përfaqësuesve të PD për KZAZ-në në qytetin verior. “Narkopolicia e shtetit...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com