E martë, Korrik 16, 2019
Ballina Etiketimet Berisha

Etiketim: Berisha

Berisha e Mediu takojnë këshilltarin e Presidentit Amerikan, Donald Trump

Kreu i republikanëve shqiptarë Fatmir Mediu ka bërë publik detaje të nje takimi zhvilluar gjatë ditës së sotme (datë 14 korrik) në Tiranë mes...

“Rama i lutet Vuçiçit për takim të fshehtë me Macron”, zbulohen...

Zërat për një komplot sa i takon vendeve të Ballkanit u ndezën prapë dy ditët e fundit pas përgjimeve të kryeministrit maqedonas Zoran Zaev me Rusinë,...

“Na vunë pistoletën në kokë”, Berisha nxjerr denoncimin e qytetarit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital, i cili shprehet se disa persona i kanë grabitur nën presionin e armës makinën...

Berisha: Nderim, qindra mijëra kryengritësve që drodhën themelet e Edvin Kristaq...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka përshëndetur me nderim, protestuesit që u bashkuan në Tiranë në mbrëmjen e 8 korrikut në një tubim, nga më të...

Berisha: Rama do kalbet 37 vjet në burg. Po bën puç...

Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi mbrëmjen e sotme se kryeministri Edi Rama do të kalbet 37 vjet në burg me vjedhjet dhe aktet e tij...

Sot protesta, Berisha: Super cunami po afron, kakistokracia po dridhet! Rama...

“Super cunami po afron, kakistokracia po dridhet! Rama ik! Fitore!” Ky është paralajmërimi i fortë që ka bërë sot, ish-kryeministri Sali Berisha, për protestën...

Rrjeti satirizon me video Gramoz Ruçin, Berisha e publikon pa koment:...

Një video që satirizon Gramoz ruçin, Kryetarin e Kuvendit, është bërë publike sot edhe ish-Kryeministri Sali Berisha, i cili ka ftuar ndjekësit e tij...

Hije skandali/ Denoncimi te Berisha: Zbulohet fotoja e zyrtarit të lartë,...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot një foto, dëshmi e një skandali në qarqet e larta, ku shfaqet kryetari i Këshillit të Qarkut Durrës,...

Berisha uron Pavarësinë: Ditë e bekuar, SHBA rol përcaktues për liritë...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka uruar nëpërmjet një mesazhi në facebook miqtë e Shqipërisë, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për 243 vjetorin e Pavarësisë ‘4 Korriku,...

Denoncimi te Berisha: Parcelë me misër e kanabis, metoda e re...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital dhe një foto që tregon një arë të mbjellë me misër në Tepelenë. Në foto...

EDITORIAL

Krejt krimi i organizuar dhe mafia politike po hetojnë Presidentin

I gjithë llumi politik i mazhorancës, duke futur edhe disa deputetë pa pikë intelekti nga opozita e...

FORUM

Shqipëria drejt çmendurisë: politika shkruan shkencën !

Nga Artan Fuga - Nga Deputetët po shkruajnë edhe ligjet e Njutonit, edhe ekuacionet e Makswellit! Sot e nesër...

Kim Mehmeti: Opozita i “dogji” mandatet, “Rilindja” është duke e “djegur” Shqipërinë

Shkruan Kim Mehmeti Nuk janë të pakuptimta, përbuzëse dhe çmendurake vetëm thëniet e Kryeministrit të Shqipërisë se vendi...