E hënë, Korrik 15, 2019
Ballina Etiketimet Berberi

Etiketim: Berberi

Kokainë tek berberi, pranga 3 furnizuesve shqiptarë të drogës. Fitime 500...

Një operacion i madh i policisë italiane në Novafeltria, ka goditur një grup që merrej me transportin dhe tregtimin e lëndëve narkotike. Operacioni që përfundoi...

Humor/Koncesioni i leshit

Nga Agim Xhafka -Berberi i Fierit është akoma në qiell të shtatë. Tani iu harrua mbiemri. Berberi i Ramës e thërrasin dhe e tregojnë me...

VIDEO/ Kryeministri Rama del i rruar e i qethur nga berberi,...

Kryeministri Edi Rama është një nga politikanët dhe personalitetet e pakta, që thyen çdo tabu. I zhveshur nga komplekset Rama nuk nguron të publikojë...

Berberi i “pret” veshin aksidentalisht 10 vjeçarit

Jude Sannicandro një berber nga Florida i cili profesionin e tij e ushtron në Napoli të Italisë, së fundmi ka bërë një shaka të...

EDITORIAL

Presidenti: Propaganda e hetuesia, dy shtyllat që mbajtën në këmbë komunizmin

Presidenti Ilir Meta është takuar sot me mjekun e njohur Isuf Kalo. Në një postim në Facebook,...

FORUM

Shqipëria drejt çmendurisë: politika shkruan shkencën !

Nga Artan Fuga - Nga Deputetët po shkruajnë edhe ligjet e Njutonit, edhe ekuacionet e Makswellit! Sot e nesër...

Kim Mehmeti: Opozita i “dogji” mandatet, “Rilindja” është duke e “djegur” Shqipërinë

Shkruan Kim Mehmeti Nuk janë të pakuptimta, përbuzëse dhe çmendurake vetëm thëniet e Kryeministrit të Shqipërisë se vendi...