Ballina Etiketimet Beqarë

Etiketim: beqarë

Kjo është arsyeja pse ju jeni akoma beqarë, sipas shkencës

Ka shumë biseda këto ditë se si takimi në shekullin XXI është më i vështirë se kurrë. Aplikacionet e takimit na kanë dhënë shumë...

Mos u ankoni që nuk keni burrë, zbuloni çfarë thotë studimi...

Shumë femra ankohen se nuk kanë gjetur ende dashurinë e jetës. Një studim i ri tregon se ato duhet të lumturohen për këtë fakt,...

Sa meshkuj beqarë ka në botë?

Një kombinim i preferencave kulturore, dekreteve qeveritare dhe teknologjisë mjekësore ka prodhuar një rezultat të pazakontë, që nuk është regjistruar asnjëherë më parë në...

LISTA/Qytetet që kanë më shumë femra dhe meshkuj beqarë

Mesatarja e femrave beqare sipas matjeve të INSTAT është rreth 23.1 për qind në shkallë vendi. Por numri i meshkujve beqarë është shumë herë...

Mungesa e rrugës po i lë beqarë djemtë e fshatit Shegas...

Vajzat e fshatit martohen dhe ikin, ndërsa të tjerat nuk vijnë nuse. Banor: "Po erdhi ndonjë për nuse për çunat këtu obobobo, sikur jemi fshat...

EDITORIAL

Hezitimi francez për negociatat frikëson Tiranën

Pak kush e mendonte, se kur Presidenti francez, Macron flet për reformim të procedurave për vendet që...

FORUM

Noka nxjerr foton e Hahn me Soros: A nuk ishte ky që tha vjet që negotiatat u hapën?!

Në një status ne Facebook, ish-deputeti i PD, Flamur Noka ka publikuar nje foto duke ironizuar me...

Reportazh i Deutsche Welle: Shqipëria, vend tranzit për refugjatët europianë

Refugjatët nga vendet e luftës apo në krizë përdorin tranzit Shqipërinë për të mbërritur në Europën Perëndimore...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com