Ballina Etiketimet Ben Blushi

Etiketim: Ben Blushi

Duka ftesë Blushit: Nuk mund ti mungosh politikës, hajde tek unë

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka shprehet i keqardhur për dorëheqjen e Ben Blushit nga drejtimi i LIBRA-s. Ai thotë se Blushi nuk...

Patozi: Ikja e Blushit, moment reflektimi për të parë se ku...

Ikja e Ben Blushit nga drejtimi i LIBRA-s e njëherazi edhe heqja dorë nga politika duket se i ka dhembur edhe ish-deputetit demokrat Astrit...

Agron Duka prezanton lëvizjen e re: Pol i ri politik me...

Kreu i PAA: Sot deputetët janë thjesht noterë, Reforma Zgjedhore e vetmja alternativë për qeveri cilësore Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka shprehet...

Ben Blushi: Votuam kundër SHBA pa asnjë shkak dhe arsye reale....

Kreu i LIBRA-s Ben Blushi ka reaguar në lidhje me votimin e djeshëm të Shqipërisë në Asamblenë e Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara, ku...

Blushi: Në 8 Dhjetor ’90 u nisëm shumë. Sot jemi më...

Kryetari i LIBRA-s, Ben Blushi, ka reaguar të premten në kujtim të Ditës së Rinisë, pas disa muajsh shkëputje që nga zgjedhjet e 25...

Takim Duka-Blushi-Shehi. Drejt formimit poli i tretë

Kreu i LIBRA Ben Blushi, Agron Duka i PAA, dhe Dashamir Shehi i LZHK kanë zhvilluar sot një takim, në qendër të të cilit...

Ben Blushi shfaqet mes kolegëve në media

Ditët e fundit partia LIBRA e Ben Blushti ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike për shkak të debateve mes anëtarëve të saj. Në disa...

FOTOLAJM/ Ben Blushi, Baton Haxhiu dhe Blendi Fevizu “arratisen” në Rusi

Ben Blushi, Baton Haxhiu dhe Blendi Fevizu janë “arratisur” nga Tirana. Tre personazhet e njohur të medias dhe politikës ndodhen në Shën Peterburg, një...

VIDEO/ Blushi: LIBRA tregoi me figurë se si transformohet rezultati i...

Kreu i LIBRA-s, Ben Blushi ka reaguar lidhur me pretendimet e tij për vjedhje votash, ndërsa ka publikuar një video ku shihet se si...

Ben Blushi padit 4 numëruesit që vodhën votat e LIBRA

Kreu i LIBRA, Ben Blushi ka paditur sot në prokurori 4 numërues të zgjedhjeve të 25 qershorit në Tiranë. Nga videot e KQZ rezultoi...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Negociatat janë shpresa jonë

Nga Ylli Manjani - Lutem çdo ditë me shpresë që dikush diku atje lart të dëgjojë. Mbase i...

Ta bëjnë këtë vend normal apo ta lënë siç është

Nga Veton Surroi LVV-ja dhe LDK-ja kanë para vetes vetëm një alternativë: ta bëjnë këtë vend normal apo...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com