E mërkurë, Tetor 23, 2019
Ballina Etiketimet Bella Hadid

Etiketim: Bella Hadid

I gjen fotot e Selenës në celular, Bella Hadid i bën...

Pas historisë së dashurisë  me Selena Gomez The Weeknd emri i vërtetë i të cilit është Abel Tesfaye i është rikthyer edhe njëherë mardhënies...

FOTO/ Modelet e famshme dhurojnë skena të nxehta në Miami

Hailey Baldwin dhe Bella Hadid janë dy nga modelet më seksi të momentit. Këtë të shtunë bukuroshet 21 vjeçare kanë dhuruar një “shfaqje” të nxehtë...

Bella Hadid imazhi i ri i Dior, e mrekullueshme me linjën...

Bella Hadid është imazhi i ri i firmes së njohur “Dior”. Modelja e famshme këtë herë ka pozuar për linjën kozmetike të Dior, ku shfaqet...

Bella Hadid tregon se nuk është kthyer me The Weeknd në...

Këto ditë kanë qarkulluar lajmet se Bella Hadid dhe The Weeknd janë rikthyer bashkë, duke i dhënë kështu lidhjes së tyre një mundësi të...

Bella Hadid na përshëndet me të brendshme nga Tokio

Supermodelja Bella Hadid ka ndarë me fansat momente nga eksplorimi i Tokios. Ylli i pasarelave siguroi që çdo çast i saji të ishte i paharrueshëm...

FOTO/ Plas humori në rrjet me Bellën, dikush i thotë ‘ku…...

Bella Hadid përsëri është bërë “objekt humori” në internet pasi ajo akuzoi Kendall Jenner se ka bërë operacione plastike ...dhe fansat e dy supermodeleve menjëherë...

FOTO/ David Beckham s’ia ndan sytë modeles Bella Hadid

Supermodelja Bella Hadid dhe futbollisti David Beckham kanë pasur një takim të rastësishëm me njëri tjetrin gjatë ndeshjes së futbollit të Paris Saint –...

Bella Hadid, mbretëresha e modës

Bella Hadid është shfaqur elegante gjatë javës së modës në Paris. Bukuroshja e re dëshmoi edhe njëherë se nuk e quajnë më kotë mbretëreshë të...

Bella Hadid bëhet pjesë e një incidenti në Milano

Gigi dhe Bella Hadid janë dy motrat supermodele të cilat kanë pushtuar pasarelat në të gjithë botën. Këtë javë dy supermodelet ishin në qendër të...

Bella Hadid, provokuese dhe seksi në Milano Fashin Week

Bella Hadid është një prej modeleve më të kërkuara të momentit. Në “Milano Fashion Week”, bukuroshja është shfaqur provokuese dhe shumë seksi. E veshur me...

EDITORIAL

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan, Jorgan Andrews: SPAK dhe BKH do kapin “peshqit e mëdhenjë”

Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve...

FORUM

Zef Mazi: Negociatat, fajet tona dhe dredhitë evropiane

Nga Zef Mazi Mos-hapja e negociatave për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ka shkaktuar mjaft debate në BE...

Zv.ambasadori i SHBA: Shoqëria civile është gjaku i një demokracie të gjallë

Nga Daniel Koski* Jam i kënaqur të shoh kaq shumë njerëz sot që kanë rrokur shpirtin e vullnetarizmit,...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com