Ballina Etiketimet Bella Hadid

Etiketim: Bella Hadid

Bella Hadid dhe The Weeknd ndërmarrin hapin e radhës

Çifti i famshëm Bella Hadid dhe The Weeknd janë gati të ndërrmarrin hapin e rradhës marrëdhënien e tyre. Këngëtari i ka kërkuar supermodeles që të...

Bella Hadid fryn buzët, modelja merr 1 milion like në pak...

Ajo gjithmonë ka pranuar se është kundër ndërhyrjeve kirurgjikale apo mbushësve, por Bella Hadid ngjalli sërish debate të premten, teksa postoi një foto ku...

Bella “çmend” francezët, tregon format perfekte

Ajo është një nga modelet për të cilët po flitet më së shumti në Javën e Modës në Paris.  Dhe Bella Hadid dukej e mahnitshme në Naked Heart France Gala Dinner.  21 vjeçarja u shfaq...

Modelja Bella Hadid shkëlqen me fustanin transparent

Modelja Bella Hadid njihet për format e saj prefekte. Në çdo dalje të saj ajo shkëlqen dhe nuk kalon pa u komentaur nga të gjithë. Dhe...

FOTO/Shikoni se si duket modelja Bella Hadid në moshën 5-vjeçare..

Është një nga modelet më atraktive në botën e showbizz-it dhe këtë e tregon më së miri fakti se shpesh herë kemi parë që...

Bella Hadid, e mrekullueshme gjatë një mbëmjeje në New York

Ajo sapo është kthyer nga pushimet në Tokyo me të dashurin e saj The Weeknd dhe Bella Hadid është shfaqur e relaksuar gjatë një...

Supermodelja seksi Bella Hadid në Malibu

Supermodelja Bella Hadid po kalon disa moment relaksuese në Malibu. E veshur me bikini 21-vjeçarja vuri në pah format e saj perfekte trupore. Bella është fotografuar...

Drake dhe Bella s’kanë qenë kurrë të lidhur

Drake vërtet i dedikoi një këngë të tërë epshit që ka për Bella Hadid, por sidoqoftë, mos u emociononi kot. Bella iu drejtua Twitter-ti për t’i...

Bella Hadid nuk e ka problem fare, e tregon me krenari...

Vajzat duhet të binden njëherë e mirë që as modelet më të bukura e të famshme të revistave, nuk janë ashtu siç shfaqen në...

I gjen fotot e Selenës në celular, Bella Hadid i bën...

Pas historisë së dashurisë  me Selena Gomez The Weeknd emri i vërtetë i të cilit është Abel Tesfaye i është rikthyer edhe njëherë mardhënies...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Analiza e “Bloomberg”: Nuk ka datë për Shqipërinë, BE e lodhur me lindjen

Shpresat e Ballkanit për fillimin e negociatave të pranimit me Bashkimin Evropian janë “në fije të perit”...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani - Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com