E dielë, Shtator 15, 2019
Ballina Etiketimet Bella Hadid

Etiketim: Bella Hadid

Jeta e modeleve, ja si e përshkruajnë Bella dhe Gigi Hadid...

Ndonëse zakonisht Bella Hadid, tregon në Instagram jetën e ëndrrave, së fundmi ka bërë të kundërtën. Modelja ka publikuar në Instastory dy foto ku...

Si është në të vërtetë jeta e një modeleje

Situata pas kuintave të sfilatave ngjan kaotike – dhe është – por mua më jep mundësi të relaksohem. Gjej një cep, dëgjoj muzikë dhe...

Gigi dhe Bella Hadid grabiten në Greqi, traumatizohen modelet

Gigi dhe Bella Hadid grabiten në Mikonos. Dy modelet e njohura kanë qenë duke pushuar në ishullin grek dhe apartamenti që kishin marrë me...

Ndahen sërish Bella Hadid dhe The Weeknd! Këtë herë nuk bëhet...

Cifti Bella Hadid dhe The Weeknd i kanë dhënë fund lidhjes së dashurisë. Burime pranë tyre thonë se ndarja u shkaktua prej distancës dhe...

Transformohet Bella Hadid, dhjetëra operacione për t’u dukur si Carla Bruni

Dy modelet e njohura kanë një ngjashmëri të madhe aq sa është vështirë të dallohen nga njëra-tjetra.Bella Hadid dhe Carla Bruni kanë qenë të ...

Ka humbur shumë peshë, fansat nuk lënë gjë pa thënë për...

Bella Hadid është një prej modeleve më të njohura dhe më të sukseshme të momentit. Së fundmi modelja është vënë në qendër të kritikave për shkak...

The Weeknd dhe Bella Hadid shumë pranë fejesës

Bella Hadid dhe partneri i saj The Weeknd janë parë shumë të lumtur me njëri-tjetrin gjatë muajve të fundit, dhe duke shkëmbyer puthje rugëve...

Bella Hadid, transparente në tapetin e kuq

Ato sfiluan në pasarelën e Victoria's  Secret mbrëmjen e së enjtes. Dhe motrat Gigi e Bella Hadid u shfaqën mahnitëse në tapetin e kuq të...

Bella Hadid mahnitëse para shfaqjes së madhe të modës

Bella Hadid konfirmoi zyrtarisht se do të sfilojë në shfaqjen e madhe të modës Victoria’s Secret. Dhe supermodelja tregoi edhe njëherë se e meritonte të...

Bella Hadid dhe The Weeknd ndërmarrin hapin e radhës

Çifti i famshëm Bella Hadid dhe The Weeknd janë gati të ndërrmarrin hapin e rradhës marrëdhënien e tyre. Këngëtari i ka kërkuar supermodeles që të...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com