E mërkurë, Gusht 21, 2019
Ballina Etiketimet Belinda Balluku

Etiketim: Belinda Balluku

Shkeljet me karburantin, ministrja: Gjoba por dhe kompani që do të...

Ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku në një konferencë për shtyp foli për kontrollet e ushtruara lidhur me cilësinë e karburantit në vend. Ajo e...

Hapet gara për shfrytëzimin maksimal të internetit me shpejtësi 4G

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka miratuar hapjen e tenderit ndërkombëtar për dhënien nga Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare (AKEP) të...

Ministrja sfidon qytetarin para se të hipte në makinën luksoze (VIDEO)

Ministrja Belinda Balluku, ka votuar sot që me mëngjes. E veshur me plot ngjyra, ajo pasi votoi bisedoi për pak minuta me një qytetar,...

Milot-Balldren, Balluku: Qeveria nuk bën investigime, por sheh dokumentacionin

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku ka qenë sot e ftuar në News24 në rubrikën “Opinion” ku ka folur jo vetëm për situatën...

Balluku: Më 27 qershor hapet By-passi i Fierit

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku ka qenë sot e ftuar në News24 në rubrikën “Opinion” ku ka folur jo vetëm për situatën...

Rruga Tiranë-Durrës me pagesë? Flet Belinda Balluku

Ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku nga foltorja e Kuvendit foli për rrugën Tiranë-Durrës, ndërsa tha se nuk do të këtë tra në këtë segment...

Berisha reagon për rrugën Milot-Balldren: Ja kush po vjedh 250 mln...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për projektin e rrugës Milot-Balldren. Në një postim në Facebook, Berisha përmend tre emra zyrtarësh të lartë që sipas...

Rama nuk mban premtimin: Rruga Tiranë-Elbasan nuk u hap në 17...

"Deri në 17 maj ne deklarojmë me përgjegjësi që e gjithë rruga do të jetë e përfunduar dhe do të dorëzohet sipas kushteve teknike...

Balluku dhe Lleshaj në Morinë: Bashkëpunim me Kosovën, masa shtesë për...

Në prag të nisjes së sezonit turistik, ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku dhe ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj inspektuan pikën kufitare të...

”Faj kanë kinezët”, Balluku: Boll më, koha ka mbaruar

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku i është përgjigjur ashpër kompanisë koncesionare kineze në aeroportin e Rinasit. Ministrja bën sërish fajtore kocesionarin, duke...

EDITORIAL

BIRN: Dosja e Dibrës u transferua nga Arta Marku

Dosja voluminoze e manipulimit të dyshuar të votave në Dibër ka bërë pingpong mes Prokurorisë së Krimeve...

FORUM

Sesi funksionon Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e tregon lokal “Panorma”

Nga  Kim Mehmeti - Nuk besoj te ketë në Maqedoni ndonjë qytetarë të moshës madhore, i cili të...

Lubonja: Rama, më i rrezikshëm se Mihali

Analisti Fatos Lubonja ka komentuar në rubrikën “Opinion”, në “News 24”, dy çështjet më të “nxehta” të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com