E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Belinda Balluku

Etiketim: Belinda Balluku

Balluku: Modernizojmë teknologjinë, rritet cilësia e furnizimit me energji

Në nënstacionin elektrik 110 kv të Kajanit, në bashkinë e Belshit, është drejt përfundimit investimi i Operatorit të Sistemit të Transmetimit për rikonstruksionin e...

Karburantet, Balluku: Përmbushni standardet, zero tolerancë

130 pika karburanti kanë kaluar në sitën e kontrollit të Inspektoratit Shtetëror Teknik dhe Industrial në rajonin e Tiranës gjatë dy ditëve të fundit....

Shkeljet me karburantin, ministrja: Gjoba por dhe kompani që do të...

Ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku në një konferencë për shtyp foli për kontrollet e ushtruara lidhur me cilësinë e karburantit në vend. Ajo e...

Hapet gara për shfrytëzimin maksimal të internetit me shpejtësi 4G

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka miratuar hapjen e tenderit ndërkombëtar për dhënien nga Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare (AKEP) të...

Ministrja sfidon qytetarin para se të hipte në makinën luksoze (VIDEO)

Ministrja Belinda Balluku, ka votuar sot që me mëngjes. E veshur me plot ngjyra, ajo pasi votoi bisedoi për pak minuta me një qytetar,...

Milot-Balldren, Balluku: Qeveria nuk bën investigime, por sheh dokumentacionin

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku ka qenë sot e ftuar në News24 në rubrikën “Opinion” ku ka folur jo vetëm për situatën...

Balluku: Më 27 qershor hapet By-passi i Fierit

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku ka qenë sot e ftuar në News24 në rubrikën “Opinion” ku ka folur jo vetëm për situatën...

Rruga Tiranë-Durrës me pagesë? Flet Belinda Balluku

Ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku nga foltorja e Kuvendit foli për rrugën Tiranë-Durrës, ndërsa tha se nuk do të këtë tra në këtë segment...

Berisha reagon për rrugën Milot-Balldren: Ja kush po vjedh 250 mln...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për projektin e rrugës Milot-Balldren. Në një postim në Facebook, Berisha përmend tre emra zyrtarësh të lartë që sipas...

Rama nuk mban premtimin: Rruga Tiranë-Elbasan nuk u hap në 17...

"Deri në 17 maj ne deklarojmë me përgjegjësi që e gjithë rruga do të jetë e përfunduar dhe do të dorëzohet sipas kushteve teknike...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

(Mos)hapja e negociatave..?!

Nga Kastriot Islami - Është për të ardhur keq dhe për ta cilësuar lajm shumë të hidhur një...

Negociatat si një kështjellë prej rëre

Nga Patrik Sadikaj Po lexoja me vëmendje deklaratën e ministres për Çështjet Europiane të Francës, e cila është...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com