Ballina Etiketimet Belind Këlliçi

Etiketim: Belind Këlliçi

Kryetari i FRPD të rinjve: Mbani shënim premtimet tona

Lulzim Basha vijon në Krujë ditën e sotme takimet me të rinjtë, ndërsa kreu i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi, ishte i...

Belind Këlliçi nxjerr dokumentin: Skandali i radhës vjen nga Ministria e...

Kreu i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi thotë se skandali i radhës nga qeveria Rama vjen nga Ministria e Arsimit, Rinisë dhe...

Kreu i FRPD takon kryetaren e CDU-s: Gjermania mbështet Shqipërinë

Kreu i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi ndodhet në Gjermani dhe ka zhvilluar një takim të rëndësishëm. Ai ka takuar kryetaren e CDU-së,...

Protesta te “Unaza e Re”, Këlliçi: As Turqia nuk ka ndërhyrë...

Forca të shumte policie kanë rrethuar vendin ku çdo mbrëmje qytetarët e Astirit protestojnë, ndërsa këta të fundit janë të vendosur të vijojnë me...

Këlliçi: Emigracioni i shqiptarëve si në gjendje lufte

Belind Këlliçi, kryetar i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, u shpreh në ''A2Cnn'', se 9 kushtet e vendosura nga Bundestagu gjerman janë një skaner...

Kreu i FRPD apel në ditën ndërkombëtare të rinisë: Të bashkohemi...

Kreu i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi u ka drejtuar një apel të rinjve shqiptarë në ditën ndërkombëtare të rinisë. Ai u kërkon...

Kreu i FRPD Këlliçi nga Cërriku: Do ta fitojmë betejën për...

Kreu i FRPD-së, Belind Këlliç, i ka nisur një tur takimesh në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Ndalesa e radhës ishte Cërriku, ku është zhvilluar...

Këlliçi: Të arrestohet Rama, vetëm kështu nuk do të ketë më...

Kreu i FRPD-së, Belind Këlliçi, kërkon që kryeministri Edi Rama të arrestohet në mënyrë që krimi të mos jetë i lirë dhe në pushtet....

Policia dhunon kreun e FRPD-së

Situata e tensionuar para Teatrit Kombëtar dhe dhuna e policisë mbi aktorë e qytetarë nuk ka kursyer as kryetarin e FRPD-së, Belind Këlliçi. “Policia e...

Këlliçi për boshatisjen e Teatrit Kombëtar: Rama do ta prishë në...

Kreu i FRPD-së, Belind Këlliçi, përmes një postimi në facebook, ka reaguar për boshatisjen e Teatrit Kombëtar. Duke e cilësuar si urdhër të pabesë,...

EDITORIAL

Turpi i KPA, Vettingut. Shkarkim politik vetëm se e dekretoi Presidenti Meta

Besnik Muçi, anëtari i Gjykatës Kushtetuese ka folur pas vendimit të KPA (Vettingut) që e largoi nga...

FORUM

Betejë e ashpër me regjimin e së keqes

Nga Kastriot Islami - Kërcënimi i fundit i zëdhënësit të Presidentit është një ngjarje shumë e rëndë. Ajo...

A ka kohë “Venecia” për “Xibrakën”?

Nëse futesh në faqen ku publikohen dokumentet e Komisionit të Venecias, e kupton se përse emri i...