Ballina Etiketimet Bejtush Isufi

Etiketim: Bejtush Isufi

A po e realizon Thaçi planin serb të 15 viteve më...

Nga Bejtush Isufi* Mediat serbe kanë botuar tekstin integral të planit të Xhinxhiçit “Strategjia për Kosovën dhe Metohinë (KiM). Edhe pse mediat thonë se ishte...

EDITORIAL

BIRN: Dosja e Dibrës u transferua nga Arta Marku

Dosja voluminoze e manipulimit të dyshuar të votave në Dibër ka bërë pingpong mes Prokurorisë së Krimeve...

FORUM

Sesi funksionon Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e tregon lokal “Panorma”

Nga  Kim Mehmeti - Nuk besoj te ketë në Maqedoni ndonjë qytetarë të moshës madhore, i cili të...

Lubonja: Rama, më i rrezikshëm se Mihali

Analisti Fatos Lubonja ka komentuar në rubrikën “Opinion”, në “News 24”, dy çështjet më të “nxehta” të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com