E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Bebe Rexha

Etiketim: Bebe Rexha

Bebe Rexha jep lajmin që do donin ta dëgjonin të gjithë

Bebe Rexha vizitoi dy ditë më parë Shqipërinë pas tërmetit të 26 nëntorit, ku mbetën të vdekur 51 persona dhe u plagosën qindra të...

Bebe Rexha “rrëmben” çmimin e rëndësishëm nga “Spotify”

Ajo është një ndër nga artistet më të pëlqyera në botën e muzikës botërore dhe fama e saj rritet me dimensione të mëdha kohë...

Pas humanizmit në Shqipëri, Bebe Rexha arrin 10 milionë ndjekës në...

Bebe Rexha, këto ditë është shndërruar në kryetemën e mediave shqiptare. Artistja me origjinë nga Shqipëria, realizoi një vizitë në atdheun e saj të...

Bebe Rexha në Shqipëri/Nga ndihma, deri te krenaria e një ylli...

Tërmeti tragjik i 26 nëntorit, tronditi thellë Shqipërinë. Teksa mbi 51 do të ishte numri i të vdekurve, qindra të tjerë mbetën të lënduar...

Pas vizitës së saj në Bubq, Xhensila i shpreh mirënjohjen Bebe...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, erdhi ditën e djeshme në Shqipëri për të parë nga afër dëmet që ka shkaktuar tërmeti dhe...

Bebe Rexha në Bubq, Besi tregon historinë dramatike të familjes Musai

Shqipëria e prekur nga tërmeti shkatërrues i 26 nëntorit, ka prekur edhe artisten me famë botërore, Bebe Rexha, e cila këtë të hënë mbërriti...

Bebe Rexha do i bëj shtëpinë, i moshuari që s’i mbetur...

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret me të njohura shqiptare në botë. Ajo premtoi se do u vinte në ndihmë të prekurve nga tërmeti...

Dhuroi 100 mijë euro për tërmetin, Bebe Rexha mbërrin në Bubq:...

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha pasi dhuroi 100 mijë dollarë për të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit ajo është shkëputur nga turi...

Tërmeti, Bebe Rexha niset drejt Shqipërisë (Video)

Pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit në Shqipëri, ku humbën jetën 51 njerëz dhe shumë të tjerë u plagosën, shumë personazhe të famshëm...

Bebe Rexha vjen në Shqipëri: Dua të sigurohem që paratë e...

Bebe Rexha ka thënë për Zërin e Amerikës se sot do niset për në Shqipëri për të ndihmuar personalisht pas të fuqishëm që tronditi...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

“Edi Rama qesh në situatë tragjike”, Gjekmarkaj: Kryeministër joserioz, propagandë edhe në gjendje të tmerrshme

Analisti politik dhe profesori Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se...

Artur Zheji: Diktatura doli në sipërfaqe pas tërmetit

Nga Artur Zheji - Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme...