E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Beautiful people

Etiketim: beautiful people

Eksperti i BE: Shqipërisë nuk i hapen negociatat në tetor

“Shqipërisë nuk ka të ngjarë t’i hapen negociatat për anëtarësimin në Bashkimin Europian as në tetor”. Ky është paralajmërimi i ekspertit të njohur europian për...

Grindje për pastrimin e parave në BE

BE nuk bie dot dakord për "Listën e zezë" të shteteve që pastrojnë paratë. Vendet anëtare nuk pranojnë. Cilat interesa luajnë këtu rol? Si rrallë...

Publikohet letra që Petrit Vasili çoi në DASH për SPAK-un dhe...

Publikohet letra qe Petrit Vasili, ish minister i Drejtesise, i ka nisur Ndihmës Sekretarit te Shtetit, Z. William Brownfield ne 15 shkurt 2017. Ne letren e...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com