E mërkurë, Shtator 18, 2019
Ballina Etiketimet Baste

Etiketim: baste

Botërori i futbollit nën rrezikun e manipulimit nga kompanitë e basteve

Në shumë kampionate europiane, e jo vetëm, ka patur manipulime të ndeshjeve në raport me interesat e kompanive të basteve. Ekipe të mëdha janë...

Memaliaj, qyteti i bixhozit. 1 në 3 meshkuj në lloto

Në të gjitha qytezat e vogla të Jugut të vendit pikat e llotove, basteve sportive dhe lojërave të fatit janë duke u shtuar me...

“Marrëzia” vazhdon edhe në Durrës

Moria e pikave të lojërave të fatit dhe basteve sportive kudo nëpër qytet, po dhe fare pranë shkollave është kthyer në shqetësim edhe për...

Dështon aksioni i Ramës, shqiptarët lënë 140 milionë dollarë në vit...

Sa më i varfër të jesh aq më shumë shpreson që të bëhesh i pasur sa më shpejt. Në të gjithë botën njihet lidhja...

Gafë e kompanisë së basteve në Angli, kuoton për stolin trajnerin...

Shkarkimi i trajnerit të Birmingam City-t është bërë shkak për një gafë të pafalshme në Angli, Skuadra që militon në “Championship”, ose kategoria e dytë...

Bastet e çmendura në Tanzani, humbësi i dorëzon gruan fituesit

Nga Afrika vijnë bastet më të çmendura. Në ndeshjen derbi mes Simba SC-Young African SC, dy tifozë i kanë tejkaluar parashikimet me mënyrën sesi...

Bastet/ Kofiçente të çuditshme për ndeshjen e Shqipërisë

Një anomali e çuditshme është vënë re ne parashikimet e basteve për kombëtaren tinë. Nëse dikush do të vërë bast 100 euro për fitoren...

Detajet e atentatit të djeshëm në Vlorë

Autori i vrasjes së dyfishtë në Vlorë iu afrua lokalit të Ilir Deromemajt me një makinë të zezë, në orën 22.05. 53 -vjeçari ishte...

EDITORIAL

Llumi i poshtërsisë ndaj presidentit Ilir Meta

Ilir Meta është vënë në shenjëstren e krejt llumit të politikës dhe medias. Natyrisht sponsorizuar nga një...

FORUM

Atletet, brekushet e zhgarravinat

Nga Kastriot Islami 1.Tre maskat e përdorura në komunikimin publik janë atletet, brekushet dhe zhgarravinat. Përdorimi i këtyre...

Veton Surroi: Porosia për Zgjerimin që jep emërimi i hungarezit Trocsanyi, si Komisioner

Nga Veton Surroi Von der Leyen, me apo pa qëllim, i ka evituar deri tash përgjigjet në pyetjet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com