E mërkurë, Shtator 18, 2019
Ballina Etiketimet Baste

Etiketim: baste

Baste përmes telefonit/ Goditen 4 raste në Lushnje e Fier. Kush...

Policia e Shtetit njofton se ka arrestuar në flagrancë 1 shtetas dhe 3 të tjerë i ka proceduar penalisht pasi ushtronin aktivitetin e kundraligjshëm...

“Kyçen” bastet në Lezhë, 4.140 pika bastesh mbyllen në Shqipëri

Nga 1 janari i vitit 2019 në të gjithë Republikën e Shqipërisë nuk do të ketë më pika bastesh. Ky është ligji i ri...

Mafia italiane kontrollon bastet online në Shqipëri

Duart e mafias italiane në tregun e basteve “online” janë shtrirë edhe në Shqipëri. Vendi ynë është një nga 11 vendet ku një organizatë...

Bastet, korçarët me laps në dorë

Edhe pse afati i fundit është muaji dhjetor, në Korçë ka filluar mbyllja e pikave të basteve sportive. Edhe pse afati i lënë nga...

Humor/ Çfarë do bëjnë burrat shqiptarë pas mbylljes se llotove

Në një janar qeveria ka njoftuar mbylljen e gjithë pikave të basteve në vend. Ky vendim është pritur mirë nga një pjesë e popullsisë,...

Prokjekti i kryeministrit, do të bllokohen edhe bastet në faqet e...

Kryeministri Edi Rama, i pranishëm në anëtarësimet e reja të Partisë Socialiste në Kamëz, deklaroi se do të bllokohen të gjitha bastet “online”, përfshi...

Deputeti i PS: Pronarë të lotove sportive, edhe deputetë

Deputeti i PS-së, Erjon Braçe deklaron se në Parlamentin e Shqipërisë kanë hyrë deputetë, njëherësh pronarë të pikave të lotove sportive. Në një intervistë për...

Rashica pasuron një tifoz me vlerën 250 mijë euro

Milot Rashica i dhuroi fitoren skuadrës së tij ndaj Werder Bremen në duelin ndaj Eintracht Frankfurt, por sulmuesi i Kosovës pasuroi edhe një tifoz...

Baste dhe drogë, në pranga pronari i një pike lotoje (VIDEO)

Policia ka finalizuar me sukses operacionin “Basti i Fundit” në Kavajë, duke vënë në pranga pronarin e një pike bastesh pasi akuzohet për “Prodhim...

E ardhmja në dorë të bixhozçiut Kryeministër!

Nga: Dritan Kaba Emisionet sportive drejt marrëzisë! Vetëm per baste dhe skedina, aspak për sport. ”Fundi i marrëzisë” është një marrëzi e të gjithëve. Vetëm baste. Jeta...

EDITORIAL

Llumi i poshtërsisë ndaj presidentit Ilir Meta

Ilir Meta është vënë në shenjëstren e krejt llumit të politikës dhe medias. Natyrisht sponsorizuar nga një...

FORUM

Atletet, brekushet e zhgarravinat

Nga Kastriot Islami 1.Tre maskat e përdorura në komunikimin publik janë atletet, brekushet dhe zhgarravinat. Përdorimi i këtyre...

Veton Surroi: Porosia për Zgjerimin që jep emërimi i hungarezit Trocsanyi, si Komisioner

Nga Veton Surroi Von der Leyen, me apo pa qëllim, i ka evituar deri tash përgjigjet në pyetjet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com