Ballina Etiketimet Bashkim dedja

Etiketim: Bashkim dedja

Gjykata Kushtetuese në krizë, ja apeli që ka kryetari i saj...

Gjykata Kushtetuese tashmë ka hyrë në krizën më të paprecedentë që prej krijimit të saj pas vitit 1990. Tashmë rrezikon që roja e ligjit më...

Alarm kushtetues? Më 11 prill, afati për institucionet e Drejtësisë

Që prej janarit, nga Gjyqësori është përcjellë lista me 14 gjyqtarë që plotësojnë kriteret për në Këshillin e Lartë të Gjyqësorit, por kuotat e...

Vettingu, kreu i Gjykatës Kushtetuese, Dedja: Nuk po e vonojmë

Komisioni i Venecias në një opinion lidhur me ligjin e Vettingun, u shpreh se është në rregull. Tashmë radhën e ka Gjykata Kushtetuese, e...

EDITORIAL

Opozitë, ku je? Kryeministri Rama nuk rrëzohet me facebook!

Kryeministri Rama nuk po jep shenja se do të shkojë në zgjedhje, ndonëse deri dje kishte shpresa,...

FORUM

Katranjosi që shan e kërcënon profesorin…

Nga Kastriot Islami - Ishte dhe mbetet katranjos… Të gjithë e mbajnë mend si katranjos-gënjeshtar, pervers, grindavec e sherrxhi...

Vasili: Të mendojmë si Monika, kështu BE nuk do të jetë më ëndërr

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka sjellë në vëmendjen deklaratën e dy ditëve më parë të kryetares...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com