E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Bashkia që duam

Etiketim: Bashkia që duam

Edi Rama nuk i mbush dot karriget me njerëz në Elbasan

Kryeministri Edi Rama nuk i mbush dot me njerëz karriget që transporton nga një qytet në një tjetër. Kjo është një foto e realizuar nga...

“Bashkia që duam” në Tiranë, Veliaj: Të nisim 4 vite të...

Tirana dhe qytetarët e saj do të kenë një tjetër mundësi për të festuar, siç shprehet kryebashkiaku Veliaj, i cili i fton ata të...

EDITORIAL

Miliarderi George Soros dhe debatet për ndikimin e tij në Shqipëri

Nga Zëri Amerikes/ Xhorxh Soros, është një filantrop i cili ka zgjedhur të investojë për një shoqëri të...

FORUM

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com