E hënë, Dhjetor 9, 2019
Ballina Etiketimet Bashkëshortja

Etiketim: bashkëshortja

Ed Sheeran shijon ditë relaksi në Ibiza me bashkëshorten e tij

Këngëtari britanik Ed Sheeran dhe partnerja e tij  Cherry Seaborn kurorëzuan në dhjetor të vitit të kaluar lidhjen e tyre në martesë. Ceremonia e tyre...

Grabitja e 6.5 milionë eurove në Rinas, zbardhet dëshmia e gruas...

Albana Alidhima, bashkëshortja e Admir Muratajt, i cili mbeti i vrarë pas grabitjes së ndodhur në pistën e avionëve më 9 prill, është marrë...

Bashkëshortja e Nick Jonas e thotë hapur: Jam një grua e...

Priyanka Chopra nuk mendon se është gruaja ideale. Kur ishte e ftuar në “The View” të martën, aktorja 36-vjeçare pranoi se nuk di të...

Qëlloi me thikë bashkëshorten, burri arrestohet pas disa muajve në kërkim

Policia kap dhe ndalon një shtetas të shpallur në kërkim për “Plagosje të rëndë me dashje”. Ai kishte plagosur me thike ne muajin mars...

Ezel dhe bashkëshortja e tij drejt divorcit

Çifti i njohur turk, Sinem Kobal dhe Kenan Imirzalioglu kohët e fundit janë përfolur për një ndarje të mundshme. Pas dështimit të shtatzënisë së parë...

Mbeten në burg ish-ministri grek i Mbrojtjes dhe bashkëshortja e tij

Gjykata në Greqi ka vendosur masën e paraburgimit për ish-ministrin e Mbrojtjes Janos Papantoniou dhe bashkeshorten. Ata akuzohen për korrupsion dhe pastrim parash. Papantoniou akuzohet se...

Bashkëshortja e Woody Allen thyen heshtjen: Burri im i pafajshëm

‘Akuzat në lidhje me Woody Allen që ka abuzuar me mua janë të pabazuara, ka qenë pikërisht nëna ime adoptive Mia Farrow që më...

Gafa e bashkëshortes së Bufon, ngatërron Sarrin me një tifoz që...

Një moment i sikletshëm gjatë lidhjes direkte pas ndeshjes Napoli-Kievo. Drejtuesja e emisionit sportiv në “Sky”, Ilaria D’Amico ngatërroi figurën në banderolën e shpalosur...

Bashkëshortja e Gjokës: E pashë në ëndërr, vajza u trondit shumë

Trajneri i Vllaznisë, Ernest Gjoka është sulmuar pasditen e djeshme pas seancës stërvitore me thikë, nga një person i paidentifikuar. Por, për fatin e tij të mirë...

Producenti i Hollywood akuzohet për përdhunim, gruaja i kërkon divorcin

Gruaja e Harvey Weinstein, Georgina Chapman, ka njoftuar se do të divorcohet nga një prej producentëve më të mëdhenj të filmave në Hollywood, pasi...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...