Ballina Etiketimet Bashkepunim

Etiketim: bashkepunim

Era Istrefi bashkëpunim me reperin amerikan

Era Istrefi ka realizuar bashkëpunime me shumë këngëtarë të njohur si French Montana, Diplo, Dhimitris Vegas, Will Smith etj. Dhe mesa duket këngëtarja shqiptare do...

Presidenti Meta: Vendimi i BE për negociatat të lexohet me realizëm

Pas vendimit të BE-së për të hapur negociatat me Shqipërinë në qershorin e 2019, Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta deklaron se konkluzionet duhen mirëpritur me...

Motrat Istrefi në bashkëpunim të bujshëm? (FOTO)

Ajo është zëri i ''Botërorit Rusi 2018''. Era Istrefi, fenomeni në muzikën botërore, gjithmonë është pyetur nëse mes saj dhe motrës, do të ketë...

“Forca e Ligjit”, Rama: Duhet koordinim, Prokuroria të bashkëpunojë

Në nënshkrimin e marrëveshjes së qeverisë me një agjenci ndërkombëtare për luftën ndaj krimit ekonomik, kryeministri Edi Rama u shpreh se problemi më i...

VIDEO/ Operacion gjigand për drogën arrestohen 43 persona

Në kuadrin e luftës kundër drogës dhe të ndalimit të trafikut të lëndëve nderkotike policia ka ndërmarrë një aksion të madhe për arrestimin e...

Projekti që bashkon Samantën dhe Ermalin (FOTO)

Bashkëpunimet midis këngëtarëve shqiptare dhë atyre kosovarë janë të shumta dhe mjaft të suksesshme. Këtë herë do të jetë Samanta Karavello dhe Ermal Fejzullahu të...

Shqipëri-Kosovë, firmosen 12 marrëveshjet e ”Qeverisë së Kombit”

Dy qeveritë e Shqipërisë dhe të Kosovës në mbledhjen e zhvilluar në Korçë kanë firmosur 12 marrëveshje. Në total janë nënshkruar 4 marrëveshje bashkëpunimi...

Capital T zbulon bashkëpunimin e radhës

Edhe pse ishte një ndër reperat më aktivë të kësaj vere, Capital T nuk ka ndërmend të ndalet. Pasi premtoi për një 2018-ë të...

Marrëveshja me Bashën? Rama: Uroj të mos ketë vdekur…

Kryeministri Edi Rama duket se është lëkundur nga ideja se marrëveshja parazgjedhore me kreun e PD-së Lulzim Basha do të vazhdojë. Gjatë një interviste të...

Eduard Kukan uron Bashën, ja çfarë i kërkon

Pas rizgjedhjes në krye të PD-së, Lulzim Basha është uruar nga europarlamentari Eduard Kukan. Në një mesazh të publikuar në Twitter, Kukan shkruan se me...

EDITORIAL

Presidenti francez Macron shpëtoi Ramën, ndërsa Rilindja e masakron

-Si nuk i vjen turp Rilindjes dhe PS-së që janë turr me sulme dhe fyerje ndaj presidentit...

FORUM

Andi Bushati: Katër gënjeshtra rilindase kundër Makronit

Nga ANDI BUSHATI Propaganda e rilindjes, e cila një vit më parë u rek të na mbushte mendjen...

Shengeni Serbo-centrik ose Ballkani midis Euro-Atlantizmit dhe Euro-Azisë

Prof. Lisen Bashkurti- Schengeni Ballkanik, i firmosur pak ditë më parë nga Serbia, Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com