Ballina Etiketimet Basha

Etiketim: Basha

Basha takime në Urën Vajgurore dhe Kuçovë: 30 Qershori, protesta më...

Dita e sotme ka qenë shumë e ngarkuar për kreun e PD-së Lulzim Basha. Pas takimit me presidentin Ilir Meta dhe asaj me aleatët...

Basha nga Shkodra: Shkodranët refuzim rekord regjimit të Edi Ramës

Kryetari i Partisië Demokratike Lulzim Basha nga Shkodra deklaroi se falënderon të gjiithë qytetarët shkodranë për refuzimin masiv që ata i kanë bërë regjimit...

Basha: Beteja, siç ka nisur, do të vazhdojë, deri në kurorëzimin...

Në një deklaratë për mediat, kryetari i opozitës Lulzim Basha për gazetarët nga selia e PD u shpreh se vendi po kalon momente dramatike,...

Basha: Ne jemi opozita proeuropiane që garanton ndryshimin e kërkuar nga...

Në takimin me strukturat e Partisë Demokratike në Fier, lideri i opozitës huazoi nga mediat botërore togfjalëshin “protestues proeuropianë”, që ata po e përdorin...

Basha: 30 qershori, referendum kundër të keqes

Basha po mban fjalimin e tij ne protestën e opozitës. "Më 30 qershor refuzuam të keqen, 30 qershori është një referendum kundër të keqes, Rama...

Basha uron Mitsotakis për fitoren në Greqi: Fillim i ri, inspirim...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha me anë të një mesazhi në Twitter ka uruar kreun e partisë "Demokracia e Re", Kyriakos Mitsotakis për...

Në përgatitje të protestës së 8 korrikut/ Basha vizitë të papritur...

Dy ditë para protestës kombëtare të 8 Korrikut, për liderin e opozitës nuk ka pushim. Ai ka shkuar pasdite në Kavajë për t’u takuar...

Pavarësia e SHBA, Basha: Sa herë qeveria kthehet në shkatërruese, duhet...

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha uron festën e Pavarësisë së Amerikës duke cituar deklaratën e Pavarësisë. Përmes rrjeteve sociale, Basha në mesazhin e tij...

Karikatura nga mjeshtri Kapexhiu: Çfarë fshihet pas “dorës së shtrirë” të...

Duket se nëse ka një njeri që e di më mirë se kushdo, se zgjedhjet e 30 qershorit ishin dhe akti i fundit i...

30 qershori “historik”/ Të gjitha manipulimet dhe parregullsitë e një procesi...

Votimet e 30 qershorit 2019, do të hyjnë në historinë e vendit si i vetmi proces, pa datë të dekretuar, pa opozitë dhe vetëm...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com