Ballina Etiketimet Basha

Etiketim: Basha

Basha në Rrogozhinë: Shumë shpejt do ta shporrim këtë pakicë kriminale

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, duke e cilësuar 30 Qershorin si një farsë antikushtetuese për të uzurpuar në mënyrë kriminale bashkitë e vendit,...

VIDEO/ Basha: Rama e Dako janë një, dhe jo dy!

‘Kush mendon se Rama dhe Dako janë dy e jo një, e meriton talljen dhe përdhosjen, si kjo që po ju bën aktorëve teatërprishës!’ Ky...

Basha në Cërrik: Varfëria ka në themel vjedhjen e shqiptarëve nga...

Në takimin me strukturat e PD në Cërrik, kreu i opozitës Lulzim Basha, u fokusua tek gjendja e rëndë ekonomike. Basha renditi disa akte të...

“Teatri”, Basha: Hajduti psiqik, dhjetëra miliona euro nga klanet e drogës...

Kreu i PD, Lulzim Basha i rikthehet edhe një herë aferës 200 milionë euroshe të Teatrit Kombëtar. Përmes një postimi në Facebook, lideri i opozitës...

Basha: Ramën nuk e zë gjumi për 200 milionë eurot e...

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar lidhur me çështjen e Teatrit Kombëtar, ku duke marrë shkas nga insistimi i kryeministrit për shembjen...

Basha: Pa ndëshkimin e Dakos dhe politikanëve që vodhën zgjedhjet, s’do...

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha nëpërmjet një videoje të publikuar në faqen e tij zyrtare në rrjetin social "Facebook", thekson se pa ndëshkimin...

“Toyota Yaris”, Balla: Kujtesë Bashës të paguajë gjobën për shpifje

Ndërsa krydemokrati Lulzim Basha u paraqit sot në  Prokurori, ku sic u shpreh në një prononcim për mediat dhe informacion për cështjen “Toyota Yaris”...

Shembja e Teatrit, Basha: Qeveria kërkon të pastrojë paratë e drogës

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ndodhet tek Tetari Kombëtar, në mbështetje të aktorëve. Gjatë fjalës së tij, shefi i selisë blu, tha se...

Basha flet nga Kukësi: Në javën e parë në pushtet heqim...

Kryedemokrati Lulzim Basha nga Kukësi premtoi se në javën e parë në pushtet qeveria e tij do të heqë traun te Rruga e Kombit. Kryedemokrati...

Basha me aleatët takojnë sekretarin e përgjithshëm të OSBE

Duket se situata politike në Shqipëri ka çuar në Vjenë kryedemokratin Lulzim Basha dhe aleatët e tij. Lulzim Basha, Monika Kryemadhi, Fatmir Mediu dhe Agron...

EDITORIAL

Edi Rama duhet të përgjigjet për Vorën

Prej gati një jave, Agim Kajmaku, fituesi i votimeve jo normale në Bashkinë e Vorës është në...

FORUM

DW: Samiti i G7-s errësohet nga konflikti tregtar SHBA-Kinë

Nga DW/ Në Biarritzin francez takohen në fundjavë (24-25.08) kryetarët e shteteve e qeverive të 7 vendeve më...

Milionat që Shqipëria e varfër u fal miliarderëve

Nga Klodian Tomorri - Milionat qe Shqiperia e varfer u fal miliardereve Jahti 400 milione dollaresh i Emirit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com