Ballina Etiketimet Basha ne PPE

Etiketim: Basha ne PPE

Basha ne PPE: Droga e Shqipërisë çështje europiane, me Edi Ramën...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha mori pjesë në Samitin e PPE që u mbajt në Maastricht, Holandë. Në këtë Samit një vend të...

EDITORIAL

Qeveria, me sytë nga xhepat e Europës

Presidentja e re e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, njoftoi se Komisioni ka akorduar një fond...

FORUM

Petrit Vasili: Konçesionet ose KÇK-ja e Edit!

Nga Petrit Vasili (Nënkryetar i LSI) Edi Rama sot tha me gezim dhe vendosmeri sa qindra milion do...

Gjekmarkaj: Tri lajme të këqija pas tërmetit

Nga Agron Gjekmarkaj Para se të ndodhte kjo fatkeqësi natyrore, që mori shumë jetë njerëzish, duke lënë pas...