E hënë, Shtator 16, 2019
Ballina Etiketimet Bardh spahia

Etiketim: bardh spahia

“Rifilloi kllonauda parlamentare”, Spahia: Teatri i ushtarëve të rinj që luajnë...

Ka nisur pasditen e sotme sesioni i ri parlamentar. Por sipas ish-deputetit demokrat Bardh Spahia, kjo është thjesht rifillimi i kllonaudës parlamentare. “Teatri i ushtarëve të...

Bardh Spahia: Përgjigje e jashtëzakonshme e shkodranëve ndaj kësaj farse të...

Ka nisur që prej një ore tashmë protesta e demokratëve dhe mbështetësve të PD në Shkodër, kundër formimit të këshillit të ri bashkiak të...

Të bëhemi bashkë për Shkodrën

Nga Bardh Spahia - Thirrja ime qytetare u drejtohet së pari ju socialistëve, antidemokratë, apo quajeni veten si të dëshironi. Mos u bëni palë me krimin kundër...

Shembja e skelës/Ish-deputetë të PD-së tek Trauma

Përfaqësuesit e PD-së, Gent Strazimiri dhe Bardh Spahia, ndodhen tek Spitali Ushtarak për të qenë pranë familjeve të dy punëtoreve që humbën jetën sot...

Bardh Spahia: Protesta në Shkodër, sinjal për shumë Valdrinë të tjerë

Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia tha se Valdrin Pjetri nuk është thelbi i kësaj proteste, por kryeministri Edi Rama që promovon dhe u jep...

Bardh Spahia: Valdrin Pjetri e të tjerë u flakën pas denoncimeve...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka komentuar zhvillimet e fundit politike në vend. Me një status në “Facebook”, Spahia thotë se Valdrin Pjetri...

“Boll më”/ Spahia – Ramës: Vendi yt dhe i kriminelëve që...

Pas Zërit të Amerikës, e cila konfirmoi origjinalitetin e dokumentave të publikuara sot nga Partia Demokratike, sipas të cilave Valdrin Pjetri rezulton me precedentë...

Bardh Spahia: Dinjitetin nuk ta jep pushteti. Shkodra do njerëz dinjitozë,...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Bardh Spahia ka reaguar pasditen e sotme lidhur me akuzat e ngritura nga selia blu ndaj Valdrin Pjetrit, njeriut që...

Akuza e fortë e ish-deputetit të Shkodrës: Valdrin Pjetri u shpall...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia, ka reaguar pas deklaratës së kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetri, i cili duke iu përgjigjur akuzave...

Asambleja, ish-deputeti i PD: Rama po spastron PS-në

Sot PS-ja mbajti Asamblenë, nga ku u njoftuan lëvizje. Përmes një postimi në facebook, ish-deputeti i PD-së, Bardh Spahia, thekson se Rama është problemi...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com