E mërkurë, Shtator 18, 2019
Ballina Etiketimet Barcelona

Etiketim: barcelona

Barcelona merr një tjetër lajm të keq, ja sa do të...

Barcelona iu gëzua mbrëmë rikthimit në fushë të Lionel Messit, por problemet me dëmtimet vijojnë të shqetësojnë trajnerin Valverde. Jordi Alba, është futbollisti i...

Barcelona i mbijeton “ferrit verdhezi”, me shumë fat në Gjermani (VIDEO)

Borussia Dortmund ka barazuar pa gola ndaj Barcelona, në një ndeshje që meritonte ta fitonte. Verdhezinjtë kanë dominuar totalisht thuajse të gjithë ndeshjen duke...

Formacionet zyrtare/ Mbrëmje magjike në Champions, Barcelona i beson talentit 16...

Mbrëmjen e sotme do të luhen ndeshjet e para të UEFA Champions League për sezonin 2019-2020. Dueli që premton spektakël është ai i "Signal Iduna...

Gjyqi për Griezmann, gjykatësi propozon një dënim qesharak për Barcelonën

Ankimimi i Atleticos së Madridit kundër Barcelonës për rastin “Griezmann” mund të çojë në dy zgjidhje: mbylljen e “Camp Nout” për një ndeshje, ose...

David Beckham e ka seriozisht, kërkon transferimin e Messi-t në SHBA

E ardhmja e Lionel Messi te Barcelona mori një goditje të rëndë kur mediat spanjolle zbuluan se ai mund të largohej kur të donte...

Messi dhe Dembele rikthehen në stërvitje te Barcelona

Leo Messi është rikthyer në stërvitje me grupin këtë të diel pas ndeshjes së fituar 5-2 nga Barcelona ndaj Valencias, sfidë që e ndoqi...

Barcelona nuk e llogarit më, futbollisti në janar pritet të firmos...

Klubi katalanas ka marrë vendimin për të nxjerrë në shitje në merkaton e janarit kampionin e botës, mbrojtësin francez Samuel Umtiti. 25-vjeçari është më...

Barcelona fiton me “manita”, Suarez rikthehet me dopietë (VIDEO)

Barcelona ka arritur të marrë një fitore spektakolare 5-2 në ndeshjen e javës së katërt ndaj Valencias. Ansu Fati shënoi vetëm pas dy minutash...

Valverde shokon të gjithë: Nuk më intereson nëse Messi largohet!

Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka dhënë një konferencë për shtyp të çuditshme në prag të ndeshjes së radhës në kampionat ndaj Valencias. Strategu...

Nga viti 2020, Messi mund të largohet kur të dojë nga...

Messi ka një kontratë me Barcelona deri në vitin 2021, por ai mund të largohet nga Barcelona, ​​nëse dëshiron, në fund të çdo sezoni,...

EDITORIAL

Llumi i poshtërsisë ndaj presidentit Ilir Meta

Ilir Meta është vënë në shenjëstren e krejt llumit të politikës dhe medias. Natyrisht sponsorizuar nga një...

FORUM

Atletet, brekushet e zhgarravinat

Nga Kastriot Islami 1.Tre maskat e përdorura në komunikimin publik janë atletet, brekushet dhe zhgarravinat. Përdorimi i këtyre...

Veton Surroi: Porosia për Zgjerimin që jep emërimi i hungarezit Trocsanyi, si Komisioner

Nga Veton Surroi Von der Leyen, me apo pa qëllim, i ka evituar deri tash përgjigjet në pyetjet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com