Ballina Etiketimet Banorët e Unazës

Etiketim: Banorët e Unazës

Qeveria shpronëson banorët e Unazës, fondi 1.2 mld lekë

Qeveria shqiptare ka miratuar fondin për shpronësimin e banorëve të Unazës së Re, që preken nga rehabilitimi i segmentit nga Pallati me Shigjeta tek...

Revolta e rinisë/ Banorët e Unazës nisen për tek Kryeministria

Banorët e “Unazës së Re” janë nisur drejt kryeministrisë për t’iu bashkuar protestës së studentëve pas thirrjes së këtyre të fundit ndaj të gjithë...

VIDEO/ Nis protesta tek Unaza e Re

Banorët e Unazës së Re nuk dinë të ndalen, ata kanë dalë sërish mbrëmjen e sotme në protestë. Në thirrjet e tyre ata i...

Banorët e Unazës së Re sërish në protestë: Do mbrojmë pronat...

Banorët e Unazës së Re të njohur si zona e “Astirit” në kryeqytet janë mbledhur sërish sot në protestë për të kundërshtuar shembjen e...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com