E mërkurë, Nentor 13, 2019
Ballina Etiketimet Banorët e Levanit

Etiketim: Banorët e Levanit

Banorët e Levanit në protestë për ujin: Paguajmë taksa, ja si...

Me sa duket Tirana nuk është i vetmi vend i Shqipërisë që po qelbet për shkak të mungesës së ujit. Mëngjesin e sotshëm kanë...

EDITORIAL

Ish-ministri Manjani: Republika e Bosit!

Nga Ylli Manjani A jemi ende Republikë Kushtetuese? Në letra ashtu figurojmë, por në praktikë vështirë të njihemi si...

FORUM

Zyrtari i SHBA: Korrupsioni në Shqipëri është gjithandej dhe fshihet në vendet më pak të dyshimta

Nga Dan Koski (Fjala e të Ngarkuarit me Punë në Ambasadën e SHBA në Tiranë, në Ceremoninë...

Pse të mos kemi 3 Gjykata Kushtetuese?

Nga: Astrit Patozi PSE TË MOS KEMI 3 GJYKATA KUSHTETUESE? Hahaha. Çfarë shteti qesharak! Kishim dy vjet pa Gjykatë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com