Ballina Etiketimet Bankomat për dokumentet

Etiketim: Bankomat për dokumentet

Bankomat për dokumentet/ Vjen shërbimi më i ri e-Kioskë në Tiranë,...

Njësoj si një bankomat, edhe njësitë administrative të Tiranës ofrojnë shërbim më të thjeshtë për qytetarë, që vetëm në pak minuta mund të tërheqin...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Analiza e “Bloomberg”: Nuk ka datë për Shqipërinë, BE e lodhur me lindjen

Shpresat e Ballkanit për fillimin e negociatave të pranimit me Bashkimin Evropian janë “në fije të perit”...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani - Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com