Ballina Etiketimet Banda

Etiketim: banda

Çmontohet banda shqiptaro-afrikane e drogës në Itali, 8 në pranga

Policia italiane ka arritur të shkatërrojë një rrjet të shpërndarjes së lëndëve të forta narkotike si kokaina dhe heroina. Karabinierët në qytetin bregdetar të Riccione...

Zëdhënësi i Presidencës: Mocioni i bandave dhe oligarkëve do marrë përgjigjen...

Tedi Blushi, zëdhënës i Presidentit të Republikës, Ilir Meta, ka reaguar ndaj sulmeve që Partia Socialiste dhe zyrtarë të qeverisë kanë bërë këto ditë...

Lufta e bandave mbush morgun

Me dhjetëra kufoma shihen të hedhura nëpër dyshemetë e morgut të Tihuanës, në Meksikë. Luftërat e karteleve të drogës kanë krijua 190 kufoma dhe...

Shkatërrohet banda e hajdutëve shqiptarë në Milano

Policia italiane në Milano ka arritur të shkatërrojnë një grup të strukturuar kriminal, përgjegjës për së paku 30 makina të vjedhura. Me shtatë urdhra ndalimi...

Rivalitet bandash/ Vriten 13 vetë në Meksikë

Media europiane “Euro news” raporton për një ngjarje të rëndë të ndodhur në Meksikë. Persona të armatosur kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të...

Lleshi i shpall luftë opozitës: Partitë që nuk pranojnë zgjedhje, do...

Që nga marrja e detyrës si ministër i Brendshëm mes shumë polemikash dhe kontestimesh, policia nën drejtimin e Sandër Lleshi, ka shfaqur dy kolona...

Grabitja në Rinas, eksperti: Po të ishte rrethuar, banda mund të...

Martin Biba, ekspert për sigurinë dhe aeroportet ishte i ftuar në A2 CNN, ka komentuar ngjarjen e bujshme të grabitjes së dy ditëve më...

“Mbyllim sytë, se e hamë tytë pistolete kokës”, Berisha: Porti i...

“Porti i Durrësit në dorën e bandave të Avdylëve, Çekiçëve, arenë e të gjitha trafiqeve kriminale! Lexoni denoncimin e punonjësit dixhital.” Ky është denoncimi...

RAI mes trafikantëve në Shijak: Drogë, lekë, pushtet.. blerje votash. Prapë...

Bandat e drogës dhe krimit janë kthyer në punë. Po përgatiten të blejnë votat prapë për llogari të pushtetit aktual në Shqipëri. Televizioni publik Italian,...

Vrasja e biznesmenit grek, fotot dhe të dhënat e bandës shqiptare

Policia e Greqisë ka publikuar fotot dhe të dhënat e grupit të hajdutëve dhe të dyshuarit për vrasjen e biznesmenin grek Aleksandros Stamatiadhis, në...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com